Praktická tvorba jídelníčku

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Lektor

 • Popis

  Pavlína Dostalíková

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Veverkova 1229/9, Praha 7 - Letná
 • Termín

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Praktická tvorba jídelníčku

Tento seminář je určen pro všechny, kteří mají teoretické znalosti o výživě a chtějí se naučit prakticky spočítat, sestavit a naplánovat individuální jídelníček.

Co se na semináři dozvíte:
Praktická tvorba jídelníčku
Dozvíte se, jak správně propočítat jídelníček. Jak nastavit množství Energie, Bílkovin, Tuků a Sacharidů. Proč je důležitý bazální metabolismus a jak jej zjistit. Jak určit ideální hmotnost přesněji než podle BMI (Know-how NutriCentrum). Pro koho doporučit jídelníček redukční, racionální, manažerský a rozdíly mezi nimi. Jaké potraviny volit, jak je správně načasovat, co s pitným režimem a kdy řešit výživu pro sportovce. Také si vysvětlíme, jaký je rozdíl mezi sestavováním jídelníčku pro prevenci civilizačních onemocnění a rozdíl mezi běžným nastavením a sestavením jídelníčku a jídelníčku podle metabolického typu dle DNA EuroGeen.

Propojení teorie a praxe:
Využijte více než 8 let našich praktických zkušeností práce s klienty.
Můžete se na cokoliv zeptat.

Pro koho je kurz vhodný:
Nástavbový kurz Praktická tvorba jídelníčku je vhodný pro výživové poradce, fitness trenéry, kouče a poradce zdravého životního stylu (Lifestyle), dietology, nutriční terapeuty, zdravotní sestry, nutriční specialisty, fyzioterapeuty, maséry, pro všechny, kteří mají znalosti o výživě, ale nepracují s individuálními jídelníčky a chtějí vědět, jak správně sestavit stravovací plán klientům, sobě nebo své rodině ať již v případě hubnutí nebo jen pro zdravou životosprávu.

Zakončení kurzu:
Kurz je zakončen certifikátem.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Institut zdravého životního stylu s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je osm a pět ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Institut zdravého životního stylu s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Veverkova 9, 170 00 Praha

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace