Pracovní právo pro personalisty

 • Lektor

 • Popis

  Odbornou garantkou a lektorkou kurzu Pracovní právo pro personalisty je Mgr. Romana Náhlíková Kaletová, advokát specializující se na pracovní právo, která od roku 2009 do roku 2014 spolupracovala jako advokát s advokátní kanceláří Randl Partners a v roce 2015 otevřela vlastní advokátní kancelář. Mgr. Romana Náhlíková Kaletová je autorem celé řady pracovněprávních odborných článků, je členem kolegia expertů Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů (AKV) a zakládajícím členem asociace advokátů specializujících se na pracovní právo – Czech Employment Lawyers Association (CzELA). Mgr. Romana Náhlíková Kaletová bude přednášejícím následujících tematických modulů: Základní pracovněprávní vztahy, vznik pracovního poměru a změna pracovního poměru, DPČ a DPP; Skončení pracovního poměru; Dovolená, překážky v práci, mateřská a rodičovská dovolená; Náhrada majetkové a nemajetkové újmy v pracovněprávních vztazích, Osobní údaje v personalistice; Pracovněprávní spory a praktický workshop.

  JUDr. Dominik Brůha, Ph.D., advokát se specializací na pracovní právo a právo ve zdravotnictví, zprostředkovatel a rozhodce kolektivních pracovněprávních sporů, bude přednášet téma Pracovní doba a doba odpočinku, Homeoffice.

  Mgr. Marie Janšová, partnerka advokátní kanceláře LEGALITÉ advokátní kancelář s.r.o. specializující se na pracovní právo, která se ve své praxi zaměřuje na pracovní právo, včetně kolektivních pracovních vztahů, právní vztahy statutárních orgánů společností a ochranu osobních údajů, bude přednášet téma Odměňování, srážky ze mzdy a náhrady výdajů poskytované zaměstnanci v souvislosti s výkonem práce; Přechod práv a povinností z pracovněprávních vztahů a Vysílání.

  Mgr. Aleš Kalvoda, vedoucí inspektor Oblastního inspektorátu práce pro Ústecký kraj a Liberecký kraj, bude přednášet téma Zaměstnanost a inspekce práce.

  Ing. Ditta Hlaváčková, partnerka společnosti Proxy, a.s., která se specializuje na daňové poradenství a účetnictví, bude přednášet téma Daňová abeceda pro personalisty.

   

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  FF UK, Celetná 20, Praha 1, Česko
 • Termín

 • Termín zahájení:
  24.1.2019
 • Termín ukončení:
  12.12.2019
 • Od – do:

  Termíny přednášek: leden – prosinec 2019, 1x měsíčně Přednášky v období leden – červen a září – prosinec 2019 se budou konat vždy ve čtvrtek 12:30–16:30 hod. (30 minut přestávka). V červenci a v srpnu výuka neprobíhá. Konkrétní termíny přednášek: 24. 1. 2019, 21. 2. 2019, 21. 3. 2019., 18. 4. 2019, 30. 5. 2019, 20. 6 . 2019, 19. 9. 2019, 17. 10. 2019, 14. 11. 2019 a 12. 12. 2019.  

 • Doba trvání:
  10 dní
 • Počet vyučovaných hodin:
  40
 • Cena *

 • Cena:
  22000 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  dvacetdvatisíc

Popis kurzu Pracovní právo pro personalisty

Katedra andragogiky a personálního řízení, Filozofická fakulta, Univerzita Karlova, bude v rámci programu celoživotního vzdělávání opět realizovat od ledna 2019 kurz Pracovní právo pro personalisty. Garantkou tohoto kurzu je vedoucí katedry PhDr. Renata Kocianová, Ph.D.

Kurz je zaměřen na pracovní právo jako významnou oblast efektivního personálního řízení, kromě zákoníku práce se orientuje na související právní předpisy, využívána je česká a evropská judikatura napomáhající účastníkům porozumění problematice a jejímu využívání v praxi, součástí kurzu je nejen řešení obecných praktických příkladů z personální praxe, ale účastníci kurzu mají v rámci jednotlivých témat také prostor pro své dotazy.

Odbornou garantkou a lektorkou kurzu Pracovní právo pro personalisty je Mgr. Romana Náhlíková Kaletová, advokát specializující se na pracovní právo, která od roku 2009 do roku 2014 spolupracovala jako advokát s advokátní kanceláří Randl Partners a v roce 2015 otevřela vlastní advokátní kancelář. Mgr. Romana Náhlíková Kaletová je autorem celé řady pracovněprávních odborných článků, je členem kolegia expertů Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů (AKV) a zakládajícím členem asociace advokátů specializujících se na pracovní právo – Czech Employment Lawyers Association (CzELA).

Objednat účast na kurzu - Pracovní právo pro personalisty
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a devět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace