Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Pracovní právo pěkně popořádku - 3. díl (WORKSHOP)

Popis školení:

Pracovní právo pěkně popořádku – WORKSHOP představuje čistě prakticky laděnou nadstavbu k 1. a 2. dílu tohoto školení.

Naši lektoři s Vámi v průběhu téměř pětihodinového nadstavbového „školení naruby“ procvičí vědomosti nabyté v rámci předchozích seminářů. Žádná nová teorie nebo přednáška a pasivní poslech – pouze praktická cvičení a řešení Vašich pracovněprávních problémů – sami si určíte, co potřebujete důkladněji probrat!

Náročnost školení: mírně pokročilí

Témata školení:

Na školení společně procvičíme témata, která jsme probrali v rámci předchozích dvou seminářů, a to např. formou:

• doplňovacích pracovních listů
  • hledání chyb ve vzorových pracovněprávních dokumentech
  • skupinového řešení modelových situací (např. jak efektivně vyřešit potřeby krátkodobých brigád nebo naplánovat pracovní dobu v nepřetržitém provozu)
  • přehrání procesu předávání výpovědi / okamžitého zrušení pracovního poměru
  • scének a situací, se kterými se personalisté denně setkávají
  • upozornění na nejčastější chyby v personální praxi
Poznámky:

Komorní školení pro max 25 osob.

Určeno pro: personalisté / zaměstnanci HR oddělení / vedoucí zaměstnanci / zaměstnankyně navrátivší se z mateřské nebo rodičovské dovolené.

Jako účastník cyklu školení Pracovní právo pěkně popořádku získáte certifikát o jeho absolvování, který můžete uvést ve svém CV - v části o absolvovaných kurzech a školeních.

V ceně semináře jsou podkladové materiály a občerstvení. Pokud máte dietologická omezení (např. alergie na lepek), uveďte je do kolonky za jméno uchazeče, rádi pro Vás zařídíme odpovídající stravu.

Využijte speciální nabídku objednat si všechny tři díly školení Pracovní právo pěkně popořádku (1., 2. a 3 díl - WORKSHOP) za sníženou cenu 8.760 Kč (10.600 Kč vč. DPH).

Pracovní právo pěkně popořádku - 3. díl (WORKSHOP)

13.11.2018  Praha
09:00 – 15:00 hod.

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a tři ? Součet zapište číslicemi.