Porozumění lidské mysli (2. ročník mezinárodní konference)

konference

Nové přístupy k lidské mysli
Jak ovlivní vzdělání, podnikání, vztahy, sport a prožívání života?

Naše mysl je schopná fungovat daleko efektivněji, než jsme si dokázali představit. Lidé, kteří odhalili a ovládli základní principy fungování mysli, jsou schopni dosahovat neuvěřitelných výsledků v podnikání a sportu, změnit své osobní životy, překonat stres a obtížné životní situace, nalézt kreativitu, lásku, duševní pohodu a klid.

Na konferenci, která bude tvořena z poloviny přednáškami a z druhé poloviny workshopy pod vedením zkušených koučů a lektorů, se naučíte uvést tyto principy do praxe.

Hlavní řečník Michael Neill

Revoluce zvnitřku

V každém okamžiku našeho života a ve všem co děláme, používáme svou mysl: v práci, ve škole, ve vztazích, sportech, koníčcích... Ale lidé jen zřídka rozumí tomuto úžasnému daru a naopak se často zásadně mýlí v tom, jak funguje. Školy, kurzy či tréninky se obvykle zaměřují na vnější svět navzdory tomu, že vše podstatné se odehrává uvnitř. Máme obrovskou mezeru ve vzdělání.

Porozumění mysli zvnitřku je velmi prosté a zároveň převratné. Není určeno jen pro profesionály, psychology či kouče. Je pro každého, kdo chce zlepšit doslova každou stránku svého života.

Zaplněná mezera v porozumění mysli vylepšuje všechny oblasti života

• Šťastné, fungující vztahy. Co je jejich pravou podstatou, jak je vytvořit a udržet
  • Sebevědomí. Kde ho hledat a co to vlastně je zdravé sebevědomí
  • Radost, štěstí a duševní pohoda. Jak je nalézt a udržet, i když nejdou věci podle našeho přání