Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Pomaturitní jazykové roční studium (možnost zdarma studovat ekonomické předměty v AJ)

Roční jazykové pomaturitní studium s akreditací MŠMT a dle programu anglické obchodní školy s akreditací EDEXCEL v Londýně (získáváte dva výstupní doklady - platný doklad o absolvování ročního jazykového studia (MŠMT) a Osvědčení  o absolvování ročního studia dle anglického programu Edexcel):

Obchodní institut Praha nabízí roční studium cizích jazyků s kvalitními lektory, kteří mají dlouholetou zkušenost s výukou díky působení v Obchodní akademii Praha (české i mezinárodní studium) a zahraniční akreditaci Edexcel:

Roční studium cizích jazyků (dříve pomaturitní) nabízíme v různých variantách výuky, aby pro vás bylo studium co nejpohodlnější. S námi máte možnost si vybrat denní, dálkové i večerní typ studia.

Studium zahrnuje:

• roční výuka cizího jazyka - AJ nebo NJ, FJ, RJ, IJ, ŠJ, ČJ pro cizince
  • možnost výběru a studia ekonomických předmětů v AJ (se zaměřením management, podnikání, HR). Studium probíhá dle osnov mezinárodního studia anglické obchodní školy (bez povinnosti plnit závěrečné assigmenty, výuka je zahrnuta v ceně školného ročního studia cizích jazyků). Výuka ekonomických předmětů v angličtině výrazně zvyšuje schopnost a obratnost vyjadřování a komunikace v cizím jazyce.
  • studenti ročního studia ČJ pro cizince mají naopak možnost výběru ekonomických předmětů s výukou v českém jazyce
  • dle aktuální nabídky možnost studia dalšího cizího jazyka

akreditace MŠMT (další vzdělávaní pedagogických pracovníků)

3.9.2018 –  28.6.2019  Praha
09:00 – 12:15 hod.

30 000 Kč

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a pět ? Součet zapište číslicemi.