Pomaturitní roční studium

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Ostrovského 36, 150 00 Praha 5

Popis kurzu Pomaturitní roční studium

Studium dle programu anglické obchodní školy :

Obchodní institut Praha nabízí roční studium cizích jazyků s kvalitními lektory, kteří mají dlouholetou zkušenost s výukou díky působení v Obchodní akademii Praha (české i mezinárodní studium) a jazykových kurzech všech úrovní.

Roční studium cizích jazyků (dříve pomaturitní) nabízíme v různých variantách výuky, aby pro vás bylo studium co nejpohodlnější. S námi máte možnost si vybrat denní, dálkové i večerní typ studia.

Studium zahrnuje:

 • roční výuka cizího jazyka (volitelné předměty - NJ, FJ, RJ, IJ, ŠJ, ČJ pro cizince) 
 • možnost výběru a studia ekonomických předmětů v AJ. Studium probíhá dle osnov mezinárodního studia anglické obchodní školy (bez povinnosti plnit závěrečné assigmenty, výuka je zahrnuta v ceně školného ročního studia cizích jazyků). Výuka ekonomických předmětů v angličtině výrazně zvyšuje schopnost a obratnost vyjadřování a komunikace v cizím jazyce (předměty naleznete zde ).  
 • studenti ročního studia ČJ pro cizince mají možnost výběru ekonomických předmětů s výukou v českém jazyce 
 • dle aktuální nabídky možnost studia dalšího cizího jazyka
Objednat účast na kurzu - Pomaturitní roční studium
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace