Pomaturitní jazykové roční studium (možnost zdarma studovat ekonomické předměty v AJ)

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Ostrovského 36, 150 00 Praha 5
 • Termín

 • Termín zahájení:
  3.9.2018 – 09:00 hod.
 • Termín ukončení:
  28.6.2019 – 12:15 hod.
 • Akreditováno MŠMT:
  ano
 • Cena *

 • Cena:
  30000 Kč
 • Popis ceny:
  15.000,- Kč na pololetí, možnost rozložení do splátek

Popis kurzu Pomaturitní jazykové roční studium (možnost zdarma studovat ekonomické předměty v AJ)

Roční jazykové pomaturitní studium s akreditací MŠMT a dle programu anglické obchodní školy s akreditací EDEXCEL v Londýně (získáváte dva výstupní doklady - platný doklad o absolvování ročního jazykového studia (MŠMT) a Osvědčení  o absolvování ročního studia dle anglického programu Edexcel):

Obchodní institut Praha nabízí roční studium cizích jazyků s kvalitními lektory, kteří mají dlouholetou zkušenost s výukou díky působení v Obchodní akademii Praha (české i mezinárodní studium) a zahraniční akreditaci Edexcel:

Roční studium cizích jazyků (dříve pomaturitní) nabízíme v různých variantách výuky, aby pro vás bylo studium co nejpohodlnější. S námi máte možnost si vybrat denní, dálkové i večerní typ studia.

Studium zahrnuje:

 • roční výuka cizího jazyka - AJ nebo NJ, FJ, RJ, IJ, ŠJ, ČJ pro cizince 
 • možnost výběru a studia ekonomických předmětů v AJ (se zaměřením management, podnikání, HR). Studium probíhá dle osnov mezinárodního studia anglické obchodní školy (bez povinnosti plnit závěrečné assigmenty, výuka je zahrnuta v ceně školného ročního studia cizích jazyků). Výuka ekonomických předmětů v angličtině výrazně zvyšuje schopnost a obratnost vyjadřování a komunikace v cizím jazyce.  
 • studenti ročního studia ČJ pro cizince mají naopak možnost výběru ekonomických předmětů s výukou v českém jazyce 
 • dle aktuální nabídky možnost studia dalšího cizího jazyka
Objednat účast na kurzu - Pomaturitní jazykové roční studium (možnost zdarma studovat ekonomické předměty v AJ)
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace