Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Podpůrná opatření v předškolním vzdělávání - akreditováno MŠMT

Účastníci budou disponovat základními znalostmi potřebnými k orientaci úkonů spojených s dětmi s různou potřebou podpůrných opatření. Osvojí si znalosti o podmínkách a procesu školy fungující v režimu společného vzdělávání a uvědomí si práva a povinnosti všech účastníků výchovně vzdělávacího procesu v rámci společného vzdělávání. Získají základní informace v postupech zavádění podpůrných opatření.

Rozsah:

Seminář podrobně rozebírá členění podpůrných opatření a specifika jednotlivých stupňů podpůrných opatření (plán pedagogické podpory, individuální vzdělávací plán, asistent pedagoga, působení dalších osob poskytujícíh podporu).

Dále je nedílnou součástí obsahu postup v souvislosti s poskytováním podpůrných opatření 1. stupně a 2. - 5. stupně. Velmi podrobně jsou rozebírány zpráva, doporučení a revize.
V druhé části semináře se lektor zaměřuje na členění podpůrných opatření, základní pravidla pro uplatňování podpůrných opatření (metody, formy, učebnice, pomůcky, kompenzační pomůcky apod.) a normovanou finanční náročnost podpůrných opatření 2. - 5. stupně.
Zároveň je v semináři sdělován způsob hodnocení a sebehodnocení. Nedílnou součástí semináře je diskuze a reflexe účastníků. Seminář je specifikován pro předškolní zařízení.

Anotace:

• Legislativní rámec (vyhláška 27/2016)
  • Podpůrné opatření 1. stupně
  • Podpůrná opatření 2. – 5 .stupně
  • Členění podpůrných opatření

Podpůrná opatření v předškolním vzdělávání - akreditováno MŠMT

akreditace MŠMT (další vzdělávaní pedagogických pracovníků)

18.7.2018  Praha
09:00 – 16:00 hod.

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je pět a pět ? Součet zapište číslicemi.