Personalista

Rekvalifikační kurz Personalista

Vstupním předpokladem účastníka kurzu je  ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.

Rekvalifikační kurz Personalista umožňuje absolventům najít uplatnění jako personalista či personalistka.

Akreditace kurzu Personalista

Rekvalifikační kurz Personalista (kód 62-007-N)  je akreditován Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy pod číslem jednacím MŠMT-22637/2014-1/649.

Kurz probíhá podle pravidel Národní soustavy kvalifikací

Úspěšní absolventi a absolventky získají osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností. Vstupním předpokladem účastníka rekvalifikace je ukončené středoškolské vzdělání s maturitou a základní znalost práce na PC (program MS Office Word a Internet).

Kurz účastníky připraví na zkoušku z profesní kvalifikace Personalista dle zákona č. 179/2006 Sb. Kurz probíhá v souladu s platným kvalifikačním standardem.

Jsme autorizovanou osobou pro zkoušky z profesní kvalifikace "Personalista" dle Národní soustavy kvalifikací. Akreditované zkoušející jsou RNDr. Olga Karousová a Mgr. Alena Klucová.

Obsah rekvalifikace Personalista

• Orientace v pracovně právní a další příslušné legislativě
  • Práce na PC - Word, Excel, PowerPoint, vyhledávání na internetu
  • Povinnosti firmy v oblasti lékařský prohlídek, BOZP a požární ochrany
  • Organizování vzdělávání zaměstnanců
  • Výběr a nábor nových zaměstnanců
  • Hodnotící a motivační systémy zaměstnanců

Více o rekvalifikačních kurzech a jejich pořádání se můžete dočíst na stránkách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy zde: www.msmt.cz.

Kurz v celkovém rozsahu 120 vyučovacích hodin.

Personalista

akreditace MŠMT (další vzdělávaní pedagogických pracovníků)

25.6.2016 –  18.9.2016  Praha Upřesnující informace k termínu