Oracle Database: PL/SQL Fundamentals

Tento termín kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:
    Kodaňská 46, Praha
Tento termín kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Oracle Database: PL/SQL Fundamentals

Kurz Oracle Database: PL/SQL Základy vás seznámí s PL/SQL. Pomůže Vám pochopit výhody tohoto mocného programovacího jazyka, zatímco vás seznámí s použitím nabytých vědomostí ve skutečném světě. Přínos – naučíte se jak zajistit rychlý, spolehlivý, bezpečný a snadno spravovatelný výkon. Optimalizovat vytíženost databáze, snížit náklady na IT a poskytnout vyšší kvalitu služeb umožněním konsolidace na databázové cloudy. Získáte zkušenosti prostřednictvím praktických příkladů. V tomto kurzu se budete učit od odborných Oracle instruktorů, následně se zapojíte se do ukázek a praktických příkladů ke kompletnímu uchopení základních konceptů. Budete používat Oracle SQL Developer pro vývoj těchto programových částí. SQL * Plus je představen jako volitelný nástroj.
Tento termín kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - GOPAS, a.s. - počítačová škola

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je pět a deset ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

GOPAS, a.s. - počítačová škola

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace