Odborná a profesní příprava strážníků pro výkon služby v soc. vyloučených lokalitách

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Odborná a profesní příprava strážníků pro výkon služby v soc. vyloučených lokalitách

 

       Přednášky obsahují zejména tato témata: problematika sociálního vyloučení, sociální vyloučení a právní ukotvení - právní rámec s ohledem na praxi strážníka související s problematikou sociálně vyloučených lokalit, specifika kriminality osob ohrožených sociálním vyloučením - sociálně rizikové jevy a jak je minimalizovat.

   Role strážníka městské policie v oblasti situační prevence kriminality v sociálně a etnicky odlišných komunitách, komunikace a jednání s osobami žijících v sociálně vyloučených lokalitách či pod vlivem OPL a nácvik krizových situací.

  Psychologie osobnosti ohrožené sociálním vyloučením, problémové typy osobnosti.                     Konflikt: vznik konfliktu, způsoby komunikace a řešení problematických situací tak, aby nedocházelo ke zbytečným konfliktům a komplikacím, zvládání standardní i nestandardní konfliktní (extrémně konfliktní) situace.

.

Příloha doplňující kurz Odborná a profesní příprava strážníků pro výkon služby v soc. vyloučených lokalitách

Objednat účast na kurzu - Odborná a profesní příprava strážníků pro výkon služby v soc. vyloučených lokalitách
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a šest ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace