Nová legislativa pro tlaková zařízení

Vážená paní / Vážený pane,

v souvislosti s novými předpisy, které vznikly v EU v rámci nového legislativního rámce, došlo
i ke změnám ve směrnici Evropského parlamentu a Rady 2014/68/EU
ze dne 15. 5. 2014 o harmonizaci právních předpisů členských států týkajících se dodávání tlakových zařízení na trh.

Dovolujeme si Vás touto cestou pozvat na jednodenní školení k problematice dodávání tlakových zařízení na trh. Školení je určeno zejména pro pracovníky v oblasti kvality, kontroly dokumentace a posuzování shody tlakových zařízení.

Cílem školení je seznámit účastníky se změnami v nové legislativě v oblasti návrhu, výroby a posuzování shody tlakových zařízení a sestav Budou uvedeny podmínky dodávání tlakových zařízení na trh, do provozu. Účastníci se dozvědí, jaké jsou povinnosti výrobců, zplnomocněných zástupců, dovozců a distributorů při uvádění tlakových zařízení na trh a mnoho dalšího.

ü  Na konci semináře získá každý účastník osvědčení o absolvování semináře.

Nová legislativa pro tlaková zařízení

17.1.2017  Praha