NEUROVĚDY ve vedení lidí

 • Lektor

 • Popis
  Ing. Halka BALÁČKOVÁ, MBA, PCC (Professional Certified Coach při ICF) pracuje jako nezávislá trenérka a koučka od r. 2001, je trenérkou mezinárodní organizace Erickson College, Kanada a intenzivně se věnuje rozvoji manažerských dovedností a koučování jednotlivců a týmů v Čechách i v zahraničí
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Karlovo nám. 319/3, 120 00 Praha 2
 • Termín

 • Termín zahájení:
  18.10.2017
 • Termín ukončení:
  18.10.2017
 • Od – do:
  9 - 17 h. (oběd)
 • Doba trvání:
  1 den
 • Počet vyučovaných hodin:
  8
 • Cena *

 • Cena:
  4300 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  4 300 Kč (s DPH 5 203 Kč) v ceně studijní materiály, občerstvení, oběd

Popis kurzu NEUROVĚDY ve vedení lidí

Rychlý „kapesní“ průvodce světem neurověd pro manažery.

Neurovědy hýbou světem. Poznatků o fungování mozku přibývá stejným tempem, jakým se šíří informační technologie. Kdo chvíli stojí, bude rychle zaostávat.

Neurovědy začínají ovlivňovat i tradiční domény jakékoliv práce s lidmi, tedy managementu, leadershipu, koučování a všechny funkce HR. V budoucnosti nebudeme mluvit o „soft skills“ (čemuž nikdo pořádně nerozumí), ale o „human skills“, neboli dovednostech jednat s lidmi na základě moderních poznatků o „fungování“ člověka.

Určeno pro všechny manažery, kteří pracují s lidmi a nechtějí již svou práci dělat „poslepu“, zejména pak pro vedoucí podniků, manažery, personalisty, trenéry a kouče, kteří se v oblasti potřebují rychle zorientovat a nasměrovat svoje další hledání.

Obsah:
* Vývoj neurověd posledních deseti let, hlavní představitelé výzkumu a zdrojů – odkazů pro manažery, vztah psychologie a neurověd, nejčastější mýty a proč některé z nich neplatí
* Základní systémy (oblasti) a chemie mozku – manažerské minimum, co je třeba vědět o energii?
* „Emoce do práce nepatří“, co jsou emoce, pocity a jak s nimi pracovat v managementu, které emoce musí manažer znát
* Kde se rodí motivace? – co lidi skutečně přivádí do akce – rozhodování, odměňování a vytrvalost – výkon a FLOW – kdo a kdy plyne?
* Cíle a práce s nimi podle pravidel mozku – priority a jak na ně – síla vizualizace aneb „pravá“ bude hýbat světem
* „Starého psa novým kouskům“... ano nebo ne? – neuroplasticita, mozek jako plastelína – synapse a proč jsou důležité – návyky, kde se berou a jak je ovlivňovat
* Sociální pohoda, klíč ke spolupráci lidí – (S)CARF, elementy pro pohodu v práci – Darwinovy mýty – jak dostat z týmu maximum
* Intuice, mýty nebo skutečnost? – co je mindullness a proč se o ní dnes píše
* Mozek a já – jak z kurzu vytěžit maximum, akční plány účastníků

Metody výuky: Interaktivní seminář.
Objednat účast na kurzu - NEUROVĚDY ve vedení lidí
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je osm a šest ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace