NetBackup 8.1: Advanced Administration

Získejte praktické i teoretické dovednosti zálohovacího prostředí  Veritas NetBackup 8.0 v pokročilém školení Veritas NetBackup Advanced. Projdete a pochopíte pokročilá témata NetBackup, včetně výkonu a ladění, obnovení po havárii, zálohování aplikací a databází na fyzických a virtuálních počítačích, zálohování pomocí akcelerátorů pro virtuálního stroje a hlavně úrovně zabezpečení, přístupů či auditování . Tento kurz pokrývá také použití systému NetBackup ke správě záloh databází Oracle, Microsoft Exchange, Microsoft SQL a Microsoft SharePoint.

Cílová skupina

Tento kurz je určen odborným technikům odpovědným za návrh, konfiguraci, provoz, monitorování nebo podporu systému NetBackup.

Osnova

Podrobnou osnovu v angličtině naleznete zde.

Cíle kurzu

Po dokončení tohoto kurzu budete schopni:

• Vyladit výkon systému NetBackup řešením úzkých míst, optimalizace vyrovnávací paměti NetBackup.
  • Připravíte se na běžné katastrofy a budete řešit obnovu po havárii pomocí optimalizovaného duplikování, Auto Image Replication a ochrana katalogu NetBackupu v MSDP.
  • Budete schopni jasně specifikovat požadavky na zálohování aplikací a databází třetích stran.
  • Nakonfigurujete NetBackup pro zálohování a obnovu databází Oracle, Microsoft Exchange, Microsoft SQL a Microsoft SharePoint.
  • Poznáte strategie obnovy databází Oracle, Microsoft Exchange, Microsoft SQL a Microsoft SharePoint.
  • Naučíte se konfigurovat, spustit a spravovat zálohy pro aplikace spuštěné ve virtuálních počítačích.
  • Nakonfigurujete si akcelerátor virtuálních strojů VMware.
  • Zajistíte bezpečnost Vašeho prostředí NetBackup pomocí šifrování, auditu, ověřování a autorizací.
  • Budete seznámeni s technologií Instant Recovery – startem virtuálního počítače přímo z backupu.

Předpoklady účastníka

Studenti by měli být obeznámeni s obecnými koncepty sítí a úložišť a s administrací a konfigurací operačních systémů Windows nebo Linux. Studenti musí také mít jeden až tři roky zkušeností se základní administrací, konfigurací a operací NetBackup. Tyto předpoklady lze splnit navštěvováním libovolné verze kurzu NetBackup Administration a dalšími zkušenostmi na pracovišti.

NetBackup 8.1: Advanced Administration

19.11.2018 –  23.11.2018  Praha 7