Návrhové vzory prakticky - Design Patterns (NVP)

Tento termín kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:
    Praha
  • Termín

Tento termín kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Návrhové vzory prakticky - Design Patterns (NVP)

Popis kurzu

Úvod do problematiky, metodiky a základní disciplíny Zpracování požadavků, tvorba modelu scénářů a vyvození návrhového modelu a inteakce Vzory pro přiřazení zodpovědností do návrhového modelu Gang of four vzory Kategorizace vzorů Vzory tvorby (objektu)   -  Singleton - jediná snadno dostupná instance v programu   -  Factory Method - jak tvořit instance   -  Abstract Factory – centralizace tvorby instancí   -  Builder – jak správně parsovat XML a stavit struktury   -  Prototype – polymorfní klonování Vzory struktury   -  Adapter – jak na cizí rozhraní   -  Bridge - API   -  Façade – Schovejme komplexitu   -  Proxy – Rozšíření bez dědičnosti   -  Decorator – Rekurzivní rozšíření bez dědičnosti   -  Composite – Stromy a struktury   -  FlyWeight – Jak cachovat instance a opakující se komponenty Vzory chování   -  Interpreter – Jak intepretovat věty jazyka, např JPA Criteria API   -  Template Method – Základní zobecnení   -  Chain of Responsibility – Řetěz a decentralizace   -  Command – Jak na transakce   -  Iterator – Průchod kolekcí jedním způsobem   -  Mediator – Centralizace a řízení   -  Memento – Uchování stavu objektu   -  Observer – Pozorování změn, aka Model View Controller a WebSocket   -  State – Jak na stavový diagram   -  Strategy – Zapozdření strategie do objektu   -  Visitor – Přirozené dynamické přetypování

Cíle kurzu

Kurz je určen pro programátory a architekty, kteří si chtějí programovat bez chyb s použitím návrhových vzorů, best practice. Objektové jazyky poskytují širokou škálu technických prostředků, avšak jak tyto prostředky použít efektivně? Kurz prezentuje řadu v praxi opakujících se typických problémů a jejich best practice řešení, která se dají kombinovat.
Co Vás naučíme:
  -  Rozsáhlou kolekci návrhových vzorů
  -  Aplikovat vzory v objektovém návrhu
  -  Prakticky používat vzory v objektovém programování v Javě
Tento termín kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - PC-DIR Real, s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a šest ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

PC-DIR Real, s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Mlýnská 425/70, Brno

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace