Nákupčí profesionál

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Karlovo nám. 325/7, Praha 2
 • Termín

 • Doba trvání:
  6 dní
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Nákupčí profesionál

Úvod
Kvalifikovaný nákup je soubor operací, které zahrnují činnosti spojené se vznikem potřeby interního zákazníka, až po podpis smlouvy mezi kupujícím a prodávajícím. Tyto činnosti může úspěšně zvládnout jen všestranně připravený a dostatečně vzdělaný nákupčí.

Cíle
Naučit se stanovit roli a pozici nákupu v podniku. Umět určit interní potřebu z hlediska množství, kvality, ceny a času dodávky. Zdokonalit se ve schopnosti vyhledávat a vybrat nejvhodnější dodavatele. Naučit se posoudit úroveň a výkonnost nákupu. Zdokonalit se ve vyjednávacích dovednostech. Umět zvolit optimální strategii, organizaci a procesy nákupu. Seznámit se s aplikací moderních metod řízení zásob. Být obeznámen s nejnovějším zněním a aplikací obchodního zákoníku a celních zákonů.

Obsah
Nákupní proces – jeho průběh a řízení. Strategické a operativní nástroje a metody v nákupu. Řízení zásob v nákupu. Dodavatelé – výběr, kvalifikace, hodnocení, komunikace. Controlling nákupu a řízení výkonnosti nákupu. Vyjednávání v nákupu. Nákup a právo. Celní administrativa.

Metodika
Interaktivní výklad s diskuzí, případové studie, příklady.

Určeno
Pracovníkům v nákupních odděleních, samostatným nákupčím a pracovníkům dalších útvarů, kteří jsou pověřeni nákupem.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Gradua-CEGOS, s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Gradua-CEGOS, s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Karlovo nám. 325/7, Praha 2

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace