MoP Foundation + Practitioner

Management of Portfolios (MoP) je súbor odporúčaní od AXELOS podporovaný kvalifikačnou schémou. Poskytuje vyššiemu manažmentu prehľad riadenia portfólií - princípy, na ktorých stojí, vybrané techniky, ako ho spustiť a udržiavať.

Štandard MoP je určený pre osoby robiace kľúčové rozhodnutia o investovaní do programov a projektov organizácie. Predstavuje kľúčové koncepcie riadenia portfólia, jeho prínosov, ako do seba zapadá s existujúcimi business procesmi a ako na to.

O kurzech

Naše kurzy MoP jsou postaveny na nejnovější verzi MoP z roku 2011. Umožní Vám pochopit rámec pro řízení portfolií MoP, který můžete využít při řízení těch Vašich. Jsou v souladu s oficiálním sylabem vlastníka MoP - AXELOS. Připravují na složení certifikačních zkoušek MoP obou úrovní - Foundation a Practitioner. Tyto zkoušky můžete absolvovat přímo na konci jednotlivých kurzů a získat tak s odstupem nejpopulárnější, mezinárodně uznávaný certifikát prokazující Vaše schopnosti v oblasti vedení portfolií.

Kurz Foundation trvá 2 dny a slouží k osvojení a pochopení standardu MoP. Na něm staví jednodenní kurz Practitioner, zaměřený na nácvik praktické aplikace MoP. Zkoušky Foundation a Practitioner mají obdobný formát jako stejnojmenné zkoušky PRINCE2.

Kurzy, literatura a certifikační zkoušky MoP jsou v angličtině.

Platnost certifikátu Foundation je doživotní. Practitioner platí 5 let a pro udržení certifikátu je potřebné skládat recertifikační zkoušky.

V ceně námi nabízených certifikačních kurzů MoP jsou zahrnuté:

• materiály a instrukce pro předkurzovou přípravu
  • originální oficiální kniha AXELOS Limited Management of Portfolios (MoP Guide)
  • plnobarevně tištěné školící materiály včetně všech oficiálních certifikačních testů
  • licenční poplatky a poplatky za oficiální certifikační zkoušky MoP AXELOS
  • elektronický certifikát autorizovaného zkušebního institutu - examination institute po úspěšném složení zkoušky (obdržíte e-mailem do 14 dnů po zkoušce).

Záruka kvality:

Pokud dodržíte všechny naše pokyny, aktivně se zúčastníte na celém kurzu a přesto certifikační zkoušku MoP nesložíte, můžete kurz absolvovat ještě jednou zdarma.

Záruka termínu konání kurzu:

Vážíme si čas i peníze našich zákazníků. Proto Vám zaručujeme, že když se na daný termín školení závazně přihlásíte a včas uhradíte účastnické poplatky, kurz nezrušíme pro nedostatek účastníků nebo z jiných subjektivních příčin na naší straně.

Záruka nejlepší ceny:

Pokud kdekoliv jine obdržíte výhodnější cenovou nabídku certifikačního kurzu MoP realizovaného v České republice akreditovaného oprávněným mezinárodním akreditačním orgánem (tj. APMG, BCS, CSME, Dansk IT, DF Certifiering, EXIN, Loyalist, PeopleCert a / nebo TÜV SÜD)  vedeného srovnatelně zkušeným lektorem a se srovnatelnými zárukami jako naše, překonáme ji - stačí nám ji předložit.

Záruka udržení know-how:

Pokud Vám Váš zaměstnanec, který u nás absolvoval školení MoP, dá výpověď z pracovního poměru, máte možnost využít naši garanci udržení know-how, což znamená, že Vaší společností nominovaný náhradník může absolvovat totéž školení ZDARMA. Stačí, když nám předložíte výpověď zaměstnance, který u nás absolvoval předmětný kurz.

Nárok na opakování kurzu platí po dobu jednoho roku od prvního absolvování kurzu. Termín opakovaného kurzu si je třeba dohodnout alespoň 15 kalendářních dnů předem. Vybrat si můžete z kteréhokoliv otevřeného kurzu uvedeného v kalendáři kurzů.

Za náhradníka uhradíte jen obědy, občerstvení a poplatek za certifikační zkoušku (pokud ji má daný účastník absolvovat). Předpokládá se, že účastník použije studijní materiály, které Vaší společnosti zbyly po původním účastníkovi. V případe, že tyto materiály ve Vaší firmě nezůstali, poskytneme Vám náhradní za nákladovou cenu.

Pokud vámi vybraný termín obsadí úastníci, kteří jdou na kurz poprvé a nevyužívají při tom garanci udržení know-how, budeme vašeho zaměstnance kontaktovat a nabídneme mu další termín.

Záruka fair play:

Spokojenost a pohoda našich studentů je pro nás velice důležitá. Také chápeme, že v pracovním i osobním životě se můžou vyskytnout situace, kdy najednou potřebujete posunout termín Vašeho kurzu nebo se z jakéhokoli důvodu necítíte být na certifikační zkoušku dostatečně připraveni.

Proto jako zatím jediní na českém a slovenském trhu nabízíme férové podmínky posunutí kurzu i zkoušky MoP.

Bližší informace o této záruce a podmínkách pro její uplatnění najdete v případě zájmu na podstránce Záruky.

MoP Foundation + Practitioner

4.5.2015 –  7.5.2015  Praha Upřesnující informace k termínu