Mongolština

Výuka mongolštiny v kurzech

Výuka mongolštiny probíhá ve velmi malých kroužcích v pololetních semestrech a především individuálním způsobem. Přece jen o tento jazyk takový zájem. Výhodou pak je, že můžete postupovat ve studiu velmi rychle. Je tím zajištěno časté procvičování všech nových znalostí, slovíček, gramatických jevů a především stálá konverzace s lektorkou a dalšími studenty. Díky výborné lektorce Vám můžeme nabídnout a zaručit vysokou úroveň kurzů nejen pro začátečníky, ale i pokročilé na různém stupni znalosti tohoto jazyka. Přečtěte si podrobně o skupinových kurzech a podívejte se naROZVRH KURZŮ MONGOLŠTINY pro začátečníky a v případě zájmu i pokročilé.

Samozřejmostí je i nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto výuku upřednostňujete a nebo pokud nemůžete z různých důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o individuální výuce

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK. Takto studovat můžete začít kdykoliv.

Lektoři

České lektorky s odpovídajícím univerzitním vzděláním na FF UK v Praze, které do Mongolska a na tamní univerzitu často jezdí a jsou tak s Mongolskem a mongolštinou stále v kontaktu.

Učebnice

Lektorky používají ruské učebnice (české zatím nejsou k dispozici) a především vlastní učební materiály.

Firemní výuka mongolštiny

Spolupracujete nebo rozšiřujete své firemní aktivity do Mongolska? Znalost jazyka této země je pak samozřejmě výraznou výhodou při všech jednáních oficiálních i následných přátelských setkáních. Výuka mongolštiny ve firmě se odvíjí podle Vašich konkrétních požadavků a můžeme ji přizpůsobit Vašim specifickým potřebám. Výuka může být na pracovišti a nemusíte tak se starat o dopravu do učebny v jazykové škole nebo naopak můžete využít našich vybavených učeben a výuku absolvovat u nás v klidných uzavřených prostorech s veškerým zázemím v centru Prahy. Přečtěte si podrobněji o firemních kurzech.

Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance také nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení se s historií, kulturou, zvyky, reáliemi a vývojem Mongolska pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání nebo obchodování.

A pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá přímou komunikací s lektory prostřednictvím počítače. Podrobně o online výuce - nemusíte ztrácet čas cestou do školy - stačí jenom zapnout počítač, spojit se s lektorem v jazykové škole a můžete začít další lekcí.

Online výuka mongolštiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze, zvolte studium online. Internetový kurz mongolštiny můžete zahájit nejen kdykoliv, ale i odkudkoliv - třeba už z Mongolska. Výuka mongolštiny online je podmíněna pouze funkčním počítačem s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a připojením k internetu. Výhodou je i webová kamera, abyste lépe poznali svého vyučujícího. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA. Nemusíte se vzdálit z domova nebo kanceláře - stačí jenom zapnout počítač, spojit se s lektorem v jazykové škole a můžete zažít... Ušetříte tak mnoho času i cestovních nákladů.

Mongolsko a mongolština

Jste rádi na svých cestách po světě sami? Mongolsko je zemí, kde můžete cestovat dlouho liduprázdnými kraji, zelenou stepí, vyjet si do rozlehlé pouště Gobi nebo se vydat do horských pásem Altaje. Poznáte také naprosto jiný životní styl.

K bližšímu seznámení se s ním Vám nepochybně pomůže alespoň základní znalost jazyka. Bez ní se možná obejdete v hlavním městě Ulánbátaru, v odlehlých oblastech ale už jen velmi těžko. Jestliže v Mongolsku budete pobývat delší dobu, můžete se předem mongolštině naučit v Jazykové škole Mgr. Dany Čepkové Praha v Hybernské ulici 22. Specializuje se na méně obvyklé jazyky včetně mongolštiny. Nabízíme Vám kurzy v malých kroužcích a individuální výuku pro začátečníky i pokročilé. Kurzy jsou obvykle v pololetních semestrech od září do února a od února do června. Ale jestliže se přihlásíte jako uzavřený kroužek, můžete začít po domluvě kdykoliv. Stejně tak, pokud budete chtít studovat individuálně.

Mongolsky se domluvíte:

V Mongolsku, Rusku a Číně - v těchto státech v oblastech s Mongolskem sousedících. Mongolštinou hovoří asi 6 milionů mluvčích.

Podzimní semestr 2016 začíná od 19. září, čas první hodiny naleznete ZDE.

Mongolština