Microsoft SQL Server 2014 - Tvorba a vývoj databáze (MOC20464)

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Praha
 • Termín

 • Termín zahájení:
  2.1.2017
 • Termín ukončení:
  6.1.2017
 • Od – do:
  2.1.2017 - 6.1.2017
 • Cena *

 • Cena:
  25700 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  25700 Kč + DPH 21%

Popis kurzu Microsoft SQL Server 2014 - Tvorba a vývoj databáze (MOC20464)

Popis kurzu

Úvod do tvorby a vývoje databází Návrh a vytvoření tabulek Zajištění integrity dat Základy práce s indexy Pokročilé možnosti indexování Columnstroke indexy Tvorba a použití pohledů Tvorba a použití uložených procedur Tvorba a použití uživatelských funkcí Práce s daty pomocí Triggerů Použití In-Memory tabulek Použití CLR (Common Language Runtime) kódu Ukládání a dotazování XML dat Práce se Spacial daty

Cíle kurzu

Tento pětidenní instruktorem vedený kurz představuje platformu Microsoft SQL Server 2014 a popisuje principy návrhu a tvorby tabulek, indexů a plánů vykonávaných dotazů (query plans). Věnuje se rovněž tvorbě databázových objektů, jako jsou pohledy, uložené procedury a funkce. Stejně tak se účastníci naučí další běžné aspekty, jako jsou indexy, ošetření chyb, triggery a podobně. Zároveň je naprosto ideální pro přípravu na zkoušku 70-464.
Kurz je primárně určen pro zájemce o verze SQL serveru 2012 a 2014. Věnuje se nejen novým vlastnostem v SQL Server 2014, ale zároveň vysvětluje důležité mechanismy platné napříč ostatními verzemi SQL Serveru.
Objednat účast na kurzu - Microsoft SQL Server 2014 - Tvorba a vývoj databáze (MOC20464)
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a deset ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace