Mezinárodní anglická maturita

studium

Specializace:

• Business s akreditací programu u EDEXCEL International v Londýně.

druh specializace:

AX 439 National Certificate

VA 745 National Diploma

Obory:

• Anglická obchodní škola v rámci denního i dálkového studia formou výuky odborných předmětů v angličtině ukončená mezinárodní anglickou maturitou.

Forma studia:

• Dálkové, večerní nebo distanční 3-leté studium odborných předmětů v angličtině s prohloubením anglického jazyka. Tyto formy studia umožňují studovat dvě školy současně nebo při zaměstnání, a tak si urychlit získání prestižní kvalifikace k přednostnímu uplatnění na dobře placeném trhu práce.
  • Denní studium v rámci 2. – 4. ročníku studia na naší škole (souběžná výuka českého i anglického programu), zakončeno anglickou maturitou
  • Denní studium dvouleté pouze anglického programu.

Ukončení studia:

• Studium je v červnu ukončeno mezinárodní maturitou v Praze. Studenti získávají po absolvování studia i mezinárodní certifikát anglické školy. Dosažené vzdělání: anglická maturita

Organizace výuky:

• Dálkové studium 2 x měsíčně o sobotách, 6 - 8 vyučovacích hodin.
  • Večerní studium 2x týdně odpoledne, 2 - 4 hodiny týdně.
  • Distanční studium - výuka po internetu s možností individuálních konzultací.
  • Denní studium výuka probíhá dopoledne jako součást studia 2. – 4. roč.

Vyučované předměty: The Business Environment, Business Resources, Introduction to Marketing, Business Communication, Management Accounting, Market Research in Business, Recruitment and Selection in Business, Human Resource Management in Business, Managing Business Information, The Impact of Communications Technology on Business, Starting a Small Business, Business and the Economic Environment, Aspects of Contract and Business Law, Fashion Retailing

Podmínky přijetí a přijímací zkoušky:
Ke studiu se mohou přihlásit studenti starší 16 let. U přijímacího pohovoru, při kterém má možnost student získat veškeré informace o studiu, škola zjišťuje znalosti anglického jazyka, které student prokáže buď maturitním vysvědčením, jinou jazykovou zkouškou nebo pohovorem v angličtině.

Navíc:

• V ceně studia je zahrnut týdenní studijní pobyt v Anglii na naší partnerské škole nebo měsíční stáž v Anglii či Irsku (podle nabídky v daném školním roce).
  • Možnost půlročního studia v Anglii, kde probíhá stejná výuka a student nemusí přerušit stávající studium.
  • Přátelské prostředí, individuální přístup, nově zrekonstruovaná budova.

Bližší informace u zástupkyně ředitelky PaedDr. Elišky Pospíchalové (tel: 737785735).

Klíčová slova: maturita, EDEXCEL, AX 439 National Certificate, VA 745 National Diploma, business, mezinárodní maturita,

Mezinárodní anglická maturita

Praha Upřesnující informace k termínu