MBA Veřejná správa (VS)

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Ortenovo náměstí 890 / 2 Praha 7, 170 00
 • Cena *

 • Cena:
  87400 Kč
 • Popis ceny:
  - ceny jsou konečné a nebude k nim již připočítáváno DPH - některé předměty jsou samostatně akreditovány u Ministerstva vnitra ČR a při financování je tak možná    spoluúčast zaměstnavatele (úřadu) - platbu lze rozložit do několika splátek bez navýšení ceny

Popis kurzu MBA Veřejná správa (VS)

Profesní vzdělávací program Master of Business Administration (dále MBA) ve specializaci 
Veřejná správa vychází z potřeb a aktuálních témat v oblasti veřejné správy, avšak dává důraz  zejména na praxi s každodenní reálnou zkušeností v této specifické oblasti.

Cílem MBA Veřejná správa je studujícímu usnadnit jeho pracovní pozici, orientaci v odborných tématech, která jsou zásadní pro chod veřejné správy, osobní rozvoj, komunikační kompetenci, ale i vedení a motivování týmů nebo podřízených. Veškerá výuka a průběžné proškolování je orientováno na získání praktických dovedností.

Jednoleté studium MBA Veřejná správa je rozloženo do dvou semestrů po pěti specializačních modulech, v druhém semestru je navíc zařazen samostatný formát - Diplomová práce.

Program MBA Veřejná správa je určen především pro starosty, místostarosty, zastupitele a radní obcí a krajů, úředníky a zaměstnance územních samosprávných celků, zaměstnance státní správy, obecně zaměstnance veřejnoprávního sektoru včetně příspěvkových a neziskových organizací a všechny ostatní, kteří chtějí kvalifikovaně porozumět principům fungování veřejnoprávních institucí.

V rámci oboru VS jsou přednášeny následující moduly:

1.  Základy politického systému v ČR

2.  Ochrana osobních údajů

3.  Veřejné zakázky - zákon vs. praxe

4.  Pracovně právní vztahy ve VS

5.  Korupce a protikorupční opatření ve VS

6.  Diplomatický protokol a etiketa

7.  Pravidla tvorby vnitřních předpisů v organizaci

8.  Řízení lidských zdrojů ve VS

9.  Efektivní komunikace ve VS 

10.Timemanagement

+

Diplomová práce

Leták k oboru MBA Veřejná správa je ke stažení zde

Objednat účast na kurzu - MBA Veřejná správa (VS)
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace