Masterclass: Hack into your Environment

 • TOP
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Microsoft Czech Republic and Slovakia
 • Termín

 • Termín zahájení:
  18.9.2018
 • Termín ukončení:
  18.9.2018
 • Doba trvání:
  1 den
 • Informace

 • Informace pro účastníky
 • Cena *

 • Cena:
  9990 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  9990 Kč + DPH 21% (+ cena doporučené příručky: 0CZK + DPH)

Popis kurzu Masterclass: Hack into your Environment

Everyone has heard about hackers – and what if instead of destroying your environment they will visit you to identify and show some risks and vulnerabilities? Live within your real system and not only explain every single step but also show how to protect your assets? Things hackers do in their darkened rooms are definitely interesting and worth knowing especially if after a couple of hours spent together you will know how you make less friendly hackers’ life significantly harder. Is it that easy to get into systems? Is Windows OS safe enough to use it in practice? Of course, administrators do not have to be taught how to be a hacker; it is often enough to show them one simple, but interesting tool or technique, to change the point of view on their own IT environment. Topics covered in this seminar will help you to step into hacker's shoes and evaluate your network from their perspective. Be careful – this workshop is designed for IT and Security professionals who want to take their skills and knowledge to the next level. Attend this course and get familiar with most important vulnerabilities in your environment, hacker techniques, and, what is most important, technologies which can be useful to protect yourself. This is a training with live hacking, demonstrations, concluding reasonable and smart explanations.
Objednat účast na kurzu - Masterclass: Hack into your Environment
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je tři a deset ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace