Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

LETNÍ RÉTORIKA HRAVĚ
jak mluvit a komunikovat poutavě, přirozeně, kultivovaně
Kód kurzu: LERE-0815

Chcete být dobrým řečníkem, mluvčím, vypravěčem či prezentujícím? Chcete mluvit přirozeně, zajímavě a kultivovaně? Práce s hlasem, technika řeči, kultura mluveného projevu, přirozená prezentace. Prázdninový workshop - kurz rétoriky - vede hravou formou herec, moderátor a lektor rétoriky Miroslav Dvořák.

Reference posluchačů

OBSAH

• Základy techniky řeči
  • Správné dýchání - základ mluveného projevu
  • Práce s hlasem - jak zaujmout a udržet pozornost
  • Srozumitelná artikulace, modulace a intonace hlasu, frázování, logické členění vět
  • Kultura projevu
  • Neverbální komunikace - ovládněte řeč těla k posílení svého sdělení
  • Čtený a mluvený text, příprava mluveného projevu
  • Small Talk - dobrý vypravěč a řečník, jak vyprávět příběhy s pointou
  • Videotrénink - nahrávky vystoupení, analýza a zpětná vazba

METODY
Zábavně - bez stresu a trémy !

Prázdninový kurz - 4 večerní lekce v srpnovém týdnu pro zájemce o zlepšení mluveného projevu a vyjadřování. Převaha cvičení, individuální přístup k posluchačům a zpětná vazba ke každému účastníkovi a doporučení pro další rozvoj.  Práce s dechem, práce s hlasem, řečové hrátky, jazykolamy, čtení textů, trénink vyprávění a gradování příběhu, vyprávění vtipů s pointou, vše hravou a odlehčenou formou s využitím prvků dramatické výchovy. VIDEOTRÉNINK (dobrovolně).

LEKTOR
Miroslav Dvořák, DiS. -
 lektor a konzultant hlasové výchovy, rétoriky a komunikace, pedagog Pražské konzervatoře a Vyšší herecké školy, divadelní, filmový a televizní herec a moderátor.

Miroslav Dvořák

TERMÍN
24.-25.-26.-27.08 2015  (od 17,00 do 20,00 hod. - začátek dle zájmu účastníků)

Pozn.
v případě dostatečného zájmu mimopražských zájemců možnost 2 denního nebo víkendového kurzu (informujte se v agentuře)

6.950,- Kč  běžná cena (resp. 8.410,- Kč vč. DPH 21%)
4.500,- Kč    zvýhodněná cena pro studenty (resp. 5.445,- Kč vč. DPH)
max. 2 studenti v kurzu: "kdo dřív přijde..."

V ceně jsou  pracovní a studijní materiály, psací potřeby,občerstvení, videonahrávky.

MÍSTO KONÁNÍ

Klimatizované školící centrum agentury AHA, Na Pankráci 30, Praha 4, metro C - Vyšehrad.

24.8.2015 –  27.8.2015  Praha

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je tři a sedm ? Součet zapište číslicemi.