Lektor dalšího vzdělávání

V tomto rekvalifikačním kurzu získáte potřebné pedagogické a prezentační dovednosti, seznámíte se s moderními vyučovacími metodami a naučíte se používat hravou a zábavnou formu výuky. Absolventi rekvalifikace budou umět vytvářet výukové materiály a vyhodnocovat testy. Součástí rekvalifikačního kurzu je výuka počítačového programu PowerPoint.

Od roku 2014 kurz probíhá podle kvalifikačního standardu Lektor dalšího vzdělávání (75-001-T).

Rekvalifikační kurz Lektor dalšího vzdělávání umožňuje absolventům najít uplatnění jako lektor(ka) kurzů a školení pro dospělé.

Rekvalifikační kurz Lektor dalšího vzdělávání (kód 75-001-T)  je akreditován Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy pod číslem jednacím MSMT-37093/2013-1/844.

Kurz probíhá podle pravidel Národní soustavy kvalifikací

Úspěšní absolventi a absolventky získají osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností. Vstupním předpokladem účastníka rekvalifikace je ukončené středoškolské vzdělání (postačí výuční list) a základní znalost práce na PC (program MS Office Word a Internet).

Kurz účastníky připraví na zkoušku z profesní kvalifikace "Lektor dalšího vzdělávání" dle zákona č. 179/2006 Sb. Kurz probíhá v souladu s platným kvalifikačním standardem.

Lektor dalšího vzdělávání

akreditace MŠMT (další vzdělávaní pedagogických pracovníků)

7.10.2016 –  11.12.2016  Praha Upřesnující informace k termínu