Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Leadership - vedení lidí

Pro koho je kurz přínosný?
Seminář je určen začínajícím teamleadrům, ale i dlouholetým manažerům, kteří si pokládají otázku Umím vést lidi? Jsem dobrý lídr? Nebo mě lidi následují jen proto, že musí?

Na co se ve vzdělávacím kurzu zaměříme?
Začátek ve vedoucí funkci není jednoduchý a sbírání prvních zkušeností je bolestivé. Nic totiž lídra nepřipravilo na to být v menší či větší míře zodpovědný za blaho ostatních. A ještě horší je fakt, že se musí učit v prostředí, kde každý jeho čin a každé jeho slovo je pod neustálým dohledem. Ať se to lídrovi líbí, nebo ne, vše se stává předmětem komentářů, kritik, interpretací a dezinformací: chování, přátelé, vyjadřování,... V té době si lídr také vytváří se svým okolím vazby, a to buď negativní, nebo pozitivní. Vazby, které mohou přetrvat velmi dlouhou dobu. Buď lidi získá, nebo si je postaví proti sobě. A to se pochopitelně v dlouhodobé perspektivě odrazí na výkonu celé pracovní skupiny.
Seminář se zabývá metodami ovlivňování druhých lidí, podstatou pravého lídrovství, efektivní komunikací a delegováním. Celý seminář je vedený interaktivní formou se zapojením účastníků.

Po absolvování semináře účastník obdrží OSVĚDČENÍ o účasti.

Nevyhovují Vám termíny školení? Potřebujete vyškolit více zaměstnanců? Nebo chcete přizpůsobit program vzdělávacího školení na míru, aby odpovídal potřebám Vaší organizace? Na základě Vašich požadavků připravíme školení ve firmě.

ORGANIZAČNÍ POKYNY A PROGRAM

Prezence posluchačů: 8.30 - 9.00 hod

Program: 9.00 - 16.00 hod

• Leader nebo manager?
  • Moc a schopnost vést lidi
  • Kritéria vedení lidí
  • 5 úrovní leadershipu
  • Metody ovlivňování
  • Motivace podřízených
  • Delegování
  • Hodnocení pracovníků

Lektor: Mgr. Zdenka Volavá

Leadership - vedení lidí

16.5.2019  Praha

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je osm a jedna ? Součet zapište číslicemi.