Kvalitní kontakt jako základ práce s klientem

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Praha 8
 • Termín

 • Termín zahájení:
  12.6.2017
 • Termín ukončení:
  12.6.2017
 • Od – do:

  Termín dle preferencí zadavatele

 • Doba trvání:
  1 den
 • Počet vyučovaných hodin:
  8
 • Cena *

 • Cena:
  1500 Kč
 • Popis ceny:
  1500 Kč

Popis kurzu Kvalitní kontakt jako základ práce s klientem

Kurz využijí pracovníci sociálních služeb, pomáhajících profesí, pedagogové, zdravotníci a všichni, jejichž práce spočívá v komunikaci a kontaktu s dalšími osobami, zájemci z laické veřejnosti či studenti, kteří mají zájem rozšířit své portfolio vzdělání.

Rozsah

8 vyučovacích hodin, probíhá v jeden den.

Obsah

V úvodu kurzu se účastníci seznámí s koncepcí kontaktu, která vychází z Gestalt metodologie, a základními typy kontaktu klienta a pracovníka služby, jak je známe z oblasti pomáhajících profesí. Další práce je zaměřena na specifika kontaktu s nespolupracujícím klientem a na detekci bariér, které se v kontaktu mohou objevovat. Následuje část věnovaná hranicím mezi pracovníkem a uživatelem služby a jejich funkcím. Závěrečný blok je věnován kazuistické práci na příkladech z praxe účastníků a sdílení dobré praxe.

Forma

Důraz je kladen na aktivní nácvik a modelové situace z praxe účastníků. Prostor je věnován sdílení dobré praxe, osvědčených postupů i hledání nových cest. Účastníci dostanou bohatý informační materiál, který mohou využít jako zdroj informací i po ukončení kurzu.

Počet účastníků

Minimálně 10, maximálně 16.

Akreditace

Akreditace č. 2014/0027-PC Ministerstva práce a sociálních věcí je platná do 1/2018. Kurz je akreditován jako další vzdělávání pracovníků v sociálních službách.

Cena

1900 Kč (pro studenty nebo při objednání více kurzů z naší nabídky poskytujeme slevu.) Cena zahrnuje výukové materiály.

Výcvik zajišťuje Sdružení Linka bezpečí. Přihlášky zasílejte na:vzdelavani@linkabezpeci.cz. Lze se dohodnout na provedení kurzu na klíč přímo pro objednávající organizaci. V takovém případě je možné, v rámci hranic daných akreditací, modifikovat náplň jednotlivých bloků tak, aby maximálně vyhovovala potřebám objednávající organizace.

Termín

Dle preferencí zadavatele

Objednat účast na kurzu - Kvalitní kontakt jako základ práce s klientem
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a pět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace