Kvalitní kontakt jako základ práce s klientem

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Praha 8
 • Termín

 • Doba trvání:
  1 den
 • Počet vyučovaných hodin:
  8
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Kvalitní kontakt jako základ práce s klientem

Kurz využijí pracovníci sociálních služeb, pomáhajících profesí, pedagogové, zdravotníci a všichni, jejichž práce spočívá v komunikaci a kontaktu s dalšími osobami, zájemci z laické veřejnosti či studenti, kteří mají zájem rozšířit své portfolio vzdělání.

Rozsah

8 vyučovacích hodin, probíhá v jeden den.

Obsah

V úvodu kurzu se účastníci seznámí s koncepcí kontaktu, která vychází z Gestalt metodologie, a základními typy kontaktu klienta a pracovníka služby, jak je známe z oblasti pomáhajících profesí. Další práce je zaměřena na specifika kontaktu s nespolupracujícím klientem a na detekci bariér, které se v kontaktu mohou objevovat. Následuje část věnovaná hranicím mezi pracovníkem a uživatelem služby a jejich funkcím. Závěrečný blok je věnován kazuistické práci na příkladech z praxe účastníků a sdílení dobré praxe.

Forma

Důraz je kladen na aktivní nácvik a modelové situace z praxe účastníků. Prostor je věnován sdílení dobré praxe, osvědčených postupů i hledání nových cest. Účastníci dostanou bohatý informační materiál, který mohou využít jako zdroj informací i po ukončení kurzu.

Počet účastníků

Minimálně 10, maximálně 16.

Akreditace

Akreditace č. 2014/0027-PC Ministerstva práce a sociálních věcí je platná do 1/2018. Kurz je akreditován jako další vzdělávání pracovníků v sociálních službách.

Cena

1900 Kč (pro studenty nebo při objednání více kurzů z naší nabídky poskytujeme slevu.) Cena zahrnuje výukové materiály.

Výcvik zajišťuje Sdružení Linka bezpečí. Přihlášky zasílejte na:vzdelavani@linkabezpeci.cz. Lze se dohodnout na provedení kurzu na klíč přímo pro objednávající organizaci. V takovém případě je možné, v rámci hranic daných akreditací, modifikovat náplň jednotlivých bloků tak, aby maximálně vyhovovala potřebám objednávající organizace.

Termín

Dle preferencí zadavatele

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - Linka bezpečí, z.s.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je dvě a devět ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

Linka bezpečí, z.s.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Ústavní 95 181 02 Praha 8 – Bohnice

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace