Muzikoterapie

Tento termín kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Týnská 21, Praha 1
 • Termín

 • Doba trvání:
  1 den
 • Počet vyučovaných hodin:
  4
Tento termín kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Muzikoterapie

Muzikoterapie se zaměřuje na cílené aktivní využívání hudby k terapeutickým účelům a pomůže Vám tím k uvolnění stresu a napětí.

V průběhu muzikoterapie budete experimentovat s hudbou a vyzkoušíte některé techniky muzikoterapie. K dispozici budete mít různé hudební nástroje (nemusíte na ně umět hrát) - Orffovy nástroje, různé druhy bubnů, xylofon, violoncello, fujaru, grumle atd. Ve spojení hudby, pohybu a dramatických postupů se můžete otevřít svým vnitřním pocitům, které bývají v běžném životě opomíjeny. Ve skupinové improvizaci se objevuje krása schopnosti komunikace a souznění.

Zveme Vás na setkání, ve kterém se budete pomocí hudby dotýkat svých pocitů, které Vás vedou po tenkých nitkách k sebepoznávání.

Tento termín kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - ACZ, vzdělávací centrum

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a osm ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

ACZ, vzdělávací centrum

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Týnská 21, 110 00 Praha 1

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace