Japonština

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Japonština

Japonsko a japonština

Japonsko - císařský ostrovní stát - země vycházejícího slunce. Pro nás znamená vyspělou technologii, výrobu automobilů, motocyklů a elektroniku. A také historii, odlišnou kulturu a životní zvyklosti. Známé nám je japonskou kaligrafií, papírovými skládačkami origami, bojovým uměním aikido nebo karate nebo v poslední době známým japonským tradičním jídlem suši a mnohým dalším. A také rozvinutou hospodářskou spoluprací, kdy u nás působí mnoho japonských firem.
Pro zájemce je hodně důvodů naučit se japonsky. Jaková škola Mgr. Dana Čepková - TerraLinguarum v Praze Vám ráda nabídne její výuku pro splnění Vašich tužeb. Japonštinu Vás rádi naučí od začátečníků po konverzační úroveň naši lektoři nebo lektorky. Začínající se pouští do studia obvykle v daném termínu pololetních kurzů, pokročilí se mohou přidat do probíhajících kurzů i během semestru.

Výuka japonštiny v kurzech

Výuka japonštiny probíhá v malých kroužcích nebo individuálně. Pro efektivní studium jazyka budete studovat pouze v malých kroužcích, s maximálním počtem sedmi studentů. Tímto způsobem se každý dokáže dobře seznámit s jazykem a bude zajištěna potřebná konverzace mezi lektorem a všemi zúčastněnými. Více se na Vás tak dostane k nutnému procvičování a dokonale se seznámíte s výslovností, znaky, slovní zásobou i konverzací. efektivní výuka se rychlým pokrokem. Výuka je tak efektivní s rychlým pokrokem. 
Přečtěte si podrobně o skupinových kurzech a jejich ROZVRH na daný semestr.Jako pokročilý se můžete do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat. 
Samozřejmostí je i nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto výuku preferujete a nebo pokud nemůžete z různých důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o individuální výuce 
Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností podle domluveného rozvrhu.

Firemní výuka japonštiny

Rozvíjí Vaše společnost hospodářskou nebo obchodní spolupráci s japonskými firmami a rádi byste se při jednáních orientovali v japonštině? Bude to pro Vás určitě výhodou, kterou oceníte Vy i Vaši japonští partneři. Její výuku na libovolné úrovni znalostí zajistíme kvalifikovanými lektory - japanology, kteří Vás naučí nejen jazyk, ale seznámí Vás během výuky i s reáliemi Japonska. 
Výuka se odvíjí podle vašich konkrétních požadavků na odborné zaměření. A může probíhat buď v našich učebnách vybavených pro jazykové kurzy v centru Prahy nebo na Vašem pracovišti. Nemusíte se pak starat o dopravu do jazykové škole - lektoři docházejí v domluvený čas na výuku do Vaší firmy. Podrobně o firemních kurzech 
Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance také nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení se s reáliemi, historií, odlišnou kulturou, zvyky země pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání. 
Pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu a není blízko kvalifikovaný lektor, nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory - jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte sipodrobně o online výuce Nemusíte ztrácet čas cestou do jazykové školy, ani hledat volnou kancelář na výuku ve Vaší firmě - prostřednictvím počítače se v domluvený čas spojíte s lektorem a můžete začít další lekci japonštiny.

Online výuka japonštiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat kurzy v jazykové škole v Praze, nebo jste často na cestách v zahraničí zvolte studium online. Internetový kurz japonštiny online můžete zahájit nejen kdykoliv, ale dokonce odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Výuka je podmíněna pouze počítačem připojeným k internetu s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a výhodou je webová kamera, abyste lépe komunikovali s vyučujícím. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA.

Lektoři

Čeští lektoři a rodilá mluvčí.

Učebnice

Japonské učebnice "Mina no Nihongo" nebo "Total japanese" - učebnice na základě angličtiny. Lektoři vyučují na základě těchto učebnic a používají také mnoho vlastních doplňujících materiálů pro zvládnutí fonetiky, japonských znaků, gramatiky, slovní zásoby a především praktického jazyka.

Ukázka textu

龜が本当に
奇妙な動物で、鯨ほどまれではありません。象も
面白いだな。

Japonsky se domluvíte:

v Japonsku a v japonských komunitách po celém světě - zhruba 130 milionů obyvatel

Další jazyky východní Asie.

které se u nás můžete naučit: korejštinuhindštinučínštinu, indonéštinu,bengálštinuujgurštinuurdštinu.

 

Podzimní semestr 2016 začíná od 19. září, čas první hodiny naleznete ZDE.

Objednat účast na kurzu - Japonština
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace