Japonština

Japonsko a japonština

Japonsko - císařský ostrovní stát - země vycházejícího slunce. Pro nás znamená vyspělou technologii, výrobu automobilů, motocyklů a elektroniku. A také historii, odlišnou kulturu a životní zvyklosti. Známé nám je japonskou kaligrafií, papírovými skládačkami origami, bojovým uměním aikido nebo karate nebo v poslední době známým japonským tradičním jídlem suši a mnohým dalším. A také rozvinutou hospodářskou spoluprací, kdy u nás působí mnoho japonských firem.
Pro zájemce je hodně důvodů naučit se japonsky. Jaková škola Mgr. Dana Čepková - TerraLinguarum v Praze Vám ráda nabídne její výuku pro splnění Vašich tužeb. Japonštinu Vás rádi naučí od začátečníků po konverzační úroveň naši lektoři nebo lektorky. Začínající se pouští do studia obvykle v daném termínu pololetních kurzů, pokročilí se mohou přidat do probíhajících kurzů i během semestru.

Výuka japonštiny v kurzech

Výuka japonštiny probíhá v malých kroužcích nebo individuálně. Pro efektivní studium jazyka budete studovat pouze v malých kroužcích, s maximálním počtem sedmi studentů. Tímto způsobem se každý dokáže dobře seznámit s jazykem a bude zajištěna potřebná konverzace mezi lektorem a všemi zúčastněnými. Více se na Vás tak dostane k nutnému procvičování a dokonale se seznámíte s výslovností, znaky, slovní zásobou i konverzací. efektivní výuka se rychlým pokrokem. Výuka je tak efektivní s rychlým pokrokem.
Přečtěte si podrobně o skupinových kurzech a jejich ROZVRH na daný semestr.Jako pokročilý se můžete do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat.
Samozřejmostí je i nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto výuku preferujete a nebo pokud nemůžete z různých důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o individuální výuce
Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností podle domluveného rozvrhu.

Firemní výuka japonštiny

Rozvíjí Vaše společnost hospodářskou nebo obchodní spolupráci s japonskými firmami a rádi byste se při jednáních orientovali v japonštině? Bude to pro Vás určitě výhodou, kterou oceníte Vy i Vaši japonští partneři. Její výuku na libovolné úrovni znalostí zajistíme kvalifikovanými lektory - japanology, kteří Vás naučí nejen jazyk, ale seznámí Vás během výuky i s reáliemi Japonska.
Výuka se odvíjí podle vašich konkrétních požadavků na odborné zaměření. A může probíhat buď v našich učebnách vybavených pro jazykové kurzy v centru Prahy nebo na Vašem pracovišti. Nemusíte se pak starat o dopravu do jazykové škole - lektoři docházejí v domluvený čas na výuku do Vaší firmy. Podrobně o firemních kurzech
Pro podnikatele, firmy a jejich zaměstnance také nabízíme kromě jazykových kurzů i seznámení se s reáliemi, historií, odlišnou kulturou, zvyky země pro správnou orientaci a dobrou znalost prostředí při podnikání.
Pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu a není blízko kvalifikovaný lektor, nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory - jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte sipodrobně o online výuce Nemusíte ztrácet čas cestou do jazykové školy, ani hledat volnou kancelář na výuku ve Vaší firmě - prostřednictvím počítače se v domluvený čas spojíte s lektorem a můžete začít další lekci japonštiny.

Online výuka japonštiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat kurzy v jazykové škole v Praze, nebo jste často na cestách v zahraničí zvolte studium online. Internetový kurz japonštiny online můžete zahájit nejen kdykoliv, ale dokonce odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Výuka je podmíněna pouze počítačem připojeným k internetu s volně dostupnými programy, mikrofonem, reproduktory a výhodou je webová kamera, abyste lépe komunikovali s vyučujícím. Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA.

Lektoři

Čeští lektoři a rodilá mluvčí.

Učebnice

Japonské učebnice "Mina no Nihongo" nebo "Total japanese" - učebnice na základě angličtiny. Lektoři vyučují na základě těchto učebnic a používají také mnoho vlastních doplňujících materiálů pro zvládnutí fonetiky, japonských znaků, gramatiky, slovní zásoby a především praktického jazyka.

Ukázka textu

龜が本当に
奇妙な動物で、鯨ほどまれではありません。象も
面白いだな。

Japonsky se domluvíte:

v Japonsku a v japonských komunitách po celém světě - zhruba 130 milionů obyvatel

Další jazyky východní Asie.

které se u nás můžete naučit: korejštinuhindštinučínštinu, indonéštinu,bengálštinuujgurštinuurdštinu.

Podzimní semestr 2016 začíná od 19. září, čas první hodiny naleznete ZDE.

Japonština