Jak získat a udržet ty pravé zaměstnance - 20% LETNÍ SLEVA

Nedaří se Vám nábor přesně podle Vašich představ? Odcházejí noví zaměstnanci ke konci zkušební doby? Snažíte se stabilizovat tým?

Konečně jsme se dočkali očekávaného oživení ekonomiky! Firmy začaly opět nabírat nové zaměstnance a nejeden manažer si láme hlavu, jak vybrat a udržet si ty pravé, kteří budou klíčem k úspěchu. Náš program Vám přinese praktické rady jak na to!

Cílová skupina

Kurs je určen manažerům nebo kompetentním pracovníkům ve firmách, kteří si vybírají zaměstnance sami bez personálních agentur.

Cíl

Cílem programu je vybavit účastníky nástroji a dovednostmi sloužícími k zaručenému rozpoznání potenciálu člověka, naučit se vést přijímací pohovor a umět pečovat o nového zaměstnance během adaptačního procesu.

Lektor

Lucie Nachtigalová je zkušená lektorka, její tréninky jsou ceněny především pro jejich praktičnost. Na pozici manažerky call centra významné telekomunikační společnosti vedla tým cca 220 lidí a nábor byl její každodenní činností. Jako lektor se specializuje se na profesionální jednání se zákazníkem v osobním
i telefonickém kontaktu, manažerské dovednosti a poradenské projekty. Dlouhodobě vede seminář Nábor a adaptace ve Škoda Auto Mladá Boleslav.

Náš přístup

• Individuální pozornost jednotlivým účastníkům, skupiny maximálně o 12 lidech, průměrně 8 účastníků
  • Interaktivní tréninkové metody
  • Nácvik modelových situací pomocí hraní rolí a videotechniky
  • Prakticky zaměřený program

• Správný nábor a adaptace jako prevence fluktuace
  • Koho chceme nabrat a s jakým cílem?
  • Jaká je spojitost mezi náborem, vizí společnosti a firemní kulturou?
  • Co všechno prozradí životopis?
  • Co je třeba vědět před pohovorem – nastavení procesů
  • Vstupní pohovor od A do Z
  • Kdy a jak použít řešení praktických úkolů?
  • Behaviorální pohovor
  • Tipy a triky pro přijímání pracovníků
  • Období adaptace – cíle, fáze, zodpovědnosti
  • Role vedoucího v období adaptace
  • Motivace a komunikace v rámci adaptačního procesu
  • Proč pečovat o nového zaměstnance i ve zkušební době

Termín konání

29. - 30. 7. 2015

Místo konání

Trénink se bude konat ve školicí místnosti společnosti Positive, více informací bude upřesněno v pozvánce pro účastníky.

Účastnický poplatek činí 6 800 Kč (bez DPH) za dvoudenní program, včetně 20% letní slevy

Cena zahrnuje:

• Zajištění školících prostor a technického vybavení
  • Školící materiály
  • Občerstvení v průběhu tréninku