JAK v 5-ti minutách ZAUJMOUT OBCHODNÍHO PARTNERA, aby řekl „Ano“ právě vám a vaší značce

seminář

Jak zaujmout obchodního partnera v 5-ti minutách?  Připravte se na prezentaci před potencionálními partnery, zákazníky či investory!

Máte skvělý produkt, skvělou myšlenku nebo řešení pro zákazníka. A nyní se konečně naskytla příležitost ho oficiálně představit na velké zahraniční akci formou přednášky nebo klasického one-to-one obchodního jednání. Je to pro vás úžasná příležitost, ale zároveň velká výzva. Jak můžete v 5-ti minutách představit vaši značku, aby vaše prezentace upoutala a přiměla obchodního partnera k akci?

• Dozvíte se:
  • Co je pro obchodního partnera rozhodující, aby řekl „Ano“ právě vám a vaší značceJak sestavit a odvyprávět příběh vaší firmy, aby zaujal toho ‚správného‘ partnera
  • Jak vaše sdělení odprezentovat, abyste získal partnerovu přízeň a důvěru
  • Jak správně využít sílu osobnosti a signálů těla k posílení vaší autority během obchodním jednání

• Lektor:
  • Seminářem Vás bude provázet Alena Huberová, komunikační expertka, lektorka, konferenciérka. Ve spolupráci s Presenation.com, Alena školila tým X.GLU, který v červenci zvítězil ve světovém finále soutěže ‘Microsoft Imagine Cup‘ v americkém městě Seattle, odkaz na článek: http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/cesti-studenti-vyhrali-prestizni-mezinarodni-soutez-microsoftu/1510771Alena se také stala jedním z řečníků ve světově proslulé sérii přednášek TEDx Talks, a to na TEDx UNYP 2017 v Praze.

• Aby pro vás byl seminář co nejpřínosnější a lektor měl příležitost přizpůsobit obsah vašim konkrétním potřebám, odpovězte prosím, na následující otázky (doplňte prosím do Online objednávky, Dotaz na lektora, není povinné):
  • Na jakou zahraniční cestu se právě chystáte? (země + záměr cesty)
  • Jak často vaši firmu prezentujete v zahraničí?
  • Jakým způsobem ji nejčastěji prezentujete? (formou osobního setkání nebo prezentací před větším publikem?)
  • Co považujete za největší výzvu při prezentování vaší firmy v zahraničí?
  • Co dělá vaše firma? (popište v jedné větě)

13.3.2018  Praha
09:00 – 17:00 hod.