IPCC Bootcamp

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu IPCC Bootcamp

Cíle kurzu

+ Podrobné seznámení s Cisco Unified UCCE v9.0 system, Intelligent Contact Management (ICM), směrování hovorů a orientace v prostředí Cisco Unified Contact Center Enterprise.+ Intergace systému Cisco Unified UCCE v9.0 s Cisco Unified IP IVR.+ Význam a užití ICM users, feature control sets, konfigurace ICM, ICM proměnné,možnosti směrování hovorů pomocí externí SQL Database.+ Seznámení se směrovacími a administrativními skripty (Routing and administrative scripts).+ Porozumění konceptu "translation routing".+ Integrace systému Cisco Unified CCE v9.0 s Cisco Unified Communications Manager v9.0.+ Porozumění komponentám pro odchozí hovory.+ Seznámení se základními reporty v prostředí Cisco Unified Intelligence Center.+ Celkové porozumění procesům v prostředí Cisco Unified CCE.+ Instalace a konfigurace Cisco Unified CCE system.+ Konfigurace možností pro odchozí kampaně.+ Instalace a využití Cisco Analysis Manager a Cisco Unified Intelligence Center.

Obsah kurzu

+ První část (5 dní): + Základní přehled produktu UCCE v9.0 + Kompronenty systému ICM. + Směrování hovorů v prostředí ICM. + Konfigurace UCCE v9.0 + ICM skript editor + Integrace externí databáze k systému ICM. + ICM call variables. + ICM administrativní skripty + ICM translation routing + Virtual contact center + Možnosti nasazení UCCE + Funkční specifikace ICM. + Vysoká dostupnost v systému ICM.+ Druhá část (5 dní): + UCCE call flow + Konfigurace Unified CM pro Unified CCE + Cisco CCX skript editor + Nastavení Unified IPIVR pro Unified CCE + Příprava Active Directory & DNS, MS Windows 2008 R2 , MS SQL 2008 R2 + Spuštění ICM Main installeru + Spuštění ICM Domain manager nástroje + Práce s nástrojem ICM Web Setup. + Konfigurace ICM. + Instalace komponent systému ICM. + CTIOS instalace + Translation Route Wizard + Reporting + Outbound option + Parent child deployment

Předpoklady

Dobrá znalost principů kontaktních center, Microsoft Active Directory, Microsoft Windows 2008 R2 Microsoft SQL Server 2008 R2.

Studijní materiály

Účastníci obdrží kopii předváděných prezentací.
Objednat účast na kurzu - IPCC Bootcamp
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace