Interní prověrky v systému managementu kvality ISO/TS 16949

Vážená paní / Vážený pane,

dovolujeme si Vás pozvat na dvoudenní školení určené pro interní auditory, představitele managementu systému kvality, pro pracovníky útvarů kvality provádějící audity u dodavatelů a členy průřezových týmů, kteří jsou kvalifikováni k provádění auditů podle ISO 9001, resp. ISO/TS a VDA.

Cílem školení je seznámení s požadavky ISO/TS na systém managementu kvality, procesní přístup, uplatnění specifických zákaznických požadavků v rámci systému, význam interních auditů a jejich specifika (systémový, procesu, výrobkový). Další částí školení je princip „jak auditovat“, jak provést systémový audit (od přípravy až po uzavření opatření z auditu), včetně praktických ukázek a jistého nácviku.

Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé. U začátečníků je nutno absolvovat školení v rozsahu dvou dnů 9. - 10. 2. 2016, pokročilí auditoři se znalostí norem mohou využít možnosti účasti pouze druhý den 10. 2. 2016 (znalost bude ověřena závěrečným testem).

Kurz je ukončen testem, po jehož absolvování účastníci obdrží osvědčení.

Interní prověrky v systému managementu kvality ISO/TS 16949

9.2.2016 –  10.2.2016  Praha Upřesnující informace k termínu