Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Implementing Cisco IP Routing

Cíle kurzu

Kurz je určen pro síťové inženýry s nejméně jedním rokem odborné praxe, kteří chtějí zlepšit své dovednosti a schopnosti pracovat nezávisle na komplexních síťových řešeních. Studenti se učí plánovat, konfigurovat a ověřovat směrování v podnikových LAN a WAN sítích pomocí řady směrovacích protokolů. Kurz pomáhá studentům připravit se na Cisco CCNP certifikaci.

Po absolvování tohoto kurzu bude student schopen plnit tyto obecné cíle:

+ Plánovat a dokumentovat konfigurace směrovacích protokolů a optimalizovat jejich funkci v podnikových sítích.+ Identifikovat technologie, komponenty a metriku EIGRP. + Na základě zadaných požadavků
Implementovat a ověřit správné směrování pomocí EIGRP v rozsáhlých IPv4 a IPv6 sítích.
+ Identifikovat a analyzovat komponenty OSPF. + Implementovat směrovací funkce v multiarea návrhu, efektivně konfigurovat OSPF směrování v komplexních podnikových IPv4 tak i IPv6 sítích.+
Implementovat a ověřit redistribuci směrovacích informací v multi-protokolových sítích pomocí

+ Modul 1: Plánování směrování
+ Modul 2: Implementace řešení založeném na EIGRP+
Modul 3: Implementace řešení založeném na OSPF
+ Modul 4: Redistribuce IPv4 a IPv6 směrovacích informací
+ Modul 5: Implementace Path Control / Policy-based routing+
Modul 6: Připojení podnikové sítě do sítě ISP+
Modul 7: Zabezpečení routrů a routovacích protokolů

Předpoklady

Dobrá znalost protokolů TCP/IP a principů směrování a přepínání, dále konfigurace Cisco směrovačů a přepínačů v rozsahu kurzu ICND1 a ICND2.

Studijní materiály

Všichni účastníci obdrží originál studijních materiálů Cisco.

Implementing Cisco IP Routing

12.10.2015 –  16.10.2015  Praha 10 Upřesnující informace k termínu

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je deset a devět ? Součet zapište číslicemi.