Google Analytics (nejen) pro e-shopy

Jednodenní školení vás na příkladech, postupech a návodech krok za krokem provede nastavením a sledováním grafů, které vám pomohou zvýšit tržby, návštěvnost i spokojenost zákazníků.

Každý účastník školení navíc získává bezplatnou individuální konzultaci lektora. Stačí se přihlásit.

Co se na školení Google Analytics naučíte?

• Nezbytné základy – od nastavení Google Analytics po přehled dat, která z něj můžete získat.
  • Jak číst data – naučíme vás interpretovat grafy a hledat v nich souvislosti.
  • Vyhodnocování návratnosti investic – každý e-shop si někdy zaplatí reklamu; ověřte si sami, jak se vám vyplácí.
  • Nacházet slabá místa svého webu – Google Analytics vám pomůže najít rezervy a místa, kudy vám utíkají peníze.
  • Jak používat doplňující nástroje – dáme vám konkrétní tipy a triky na další analytické pomůcky.
  • Nahlížet na své zákazníky i e-shop z nového úhlu – najdete skryté příčiny chyb e-shopu a lépe pochopíte chování zákazníků.
  • Milovat data – bez nich totiž opravdu úspěšný e-shop nepostavíte.

TIP: Přineste si na školení vlastní notebook nebo tablet a zkoušejte nově nabyté znalosti v praxi rovnou na místě.

Školení Google Analytics doporučujeme pro

• majitele e-shopů, provozovatele firemních webů,
  • pracovníky marketingu,
  • informační architekty a vedoucí webových projektů.

K účasti na školení nepotřebujete žádné speciální znalosti či dovednosti a je vhodné pro začátečníky i pokročilé

Google Analytics (nejen) pro e-shopy

25.8.2016  Praha Upřesnující informace k termínu