GIT - efektivní správa verzí (GIT)

 • TOP
 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Praha
 • Termín

 • Termín zahájení:
  19.7.2018
 • Termín ukončení:
  20.7.2018
 • Od – do:
  19.7.2018 - 20.7.2018
 • Cena *

 • Cena:
  6900 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  6900 Kč + DPH 21%

Popis kurzu GIT - efektivní správa verzí (GIT)

Popis kurzu

Úvod do problematiky: co je verzování a na co ho použít, GIT v kontextu ostatních, distribuované vs. nedistribuované systémy Struktura repozitáře: jak, kam a kdy GIT ukládá informace, holý repozitář Konfigurační soubory a konfigurace: ovlivnění chování GITu Repozitář: kopie cizího a založení vlastního, aktualizace Procházení repozitáře: co je commit, jak ho odkazovat, procházení historie, vyhledávání v historii a souborech, zobrazení commitů a rozdílů, kdo co napsal (blame) Stav repozitáře: zobrazení, změna, přidání/odebrání souboru, commit, commit zpráva, smazání úprav (reset a revert), mezisklad (stash) Značky a větve: tag a branch, vytváření (branch), vyvolání (checkout) a spájení větví (cherry-pick a merge), aktualizace a přidávání vzdálených větví (remote) Kooperace: generování záplaty a požadavků, sdílení stromů a záplat a jejich aplikace Úpravy commitů: rebase a amend Pokročilé operace: hledání chyby (bisect), historie operací (reflog), poznámky, podpisy Úklid: gc, prune, fsck, bundle Podmoduly: přidání, odebraní a správa Nadstavby: modul pro CVS, SVN Další nástroje: tig, gitk, webová rozhraní Poskytovatelé: github, gitlab a další

Cíle kurzu

Kurz se zaměřuje na jeden ze dnes nejpoužívanějších systémů pro verzovanou správu souborů. GIT umí uchovávat nejen zdrojové soubory, dokumenty, webové stránky, ale i například binární data. GIT původně vznikl na platformně Linux a používá se pro většinu jeho základních komponent – jádro systému, překladače, nástroje, knihovna pro jazyk C a podobně. Dnes lze samo sebou GIT využívat již i na BSD, Windows a dalších platformách. Kurz si klade za cíl naučit návštěvníky verzovanou správu souborů v GITu – od základů, až po zvládnutí jeho velmi pokročilých vlastností.
Objednat účast na kurzu - GIT - efektivní správa verzí (GIT)
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
Počet účastníků (číslo):
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je devět a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace