Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

GDPR pro školy

Seminář poskytne účastníkům základní orientaci v problematice ochrany osobních údajů a přehled o povinnostech při zpracování osobních údajů podle nové úpravy, kterou přinese GDPR po nabytí účinnosti v roce 2018 včetně nových výkladových pravidel Pracovní skupiny 29 a návrhu nového zákona o zpracování osobních údajů.

Seminář dále objasní, proč je osobní údaj předmětem právní úpravy, přiblíží smysl i obsah jednotlivých principů obsažených v právních předpisech. Probrány budou rovněž důsledky a sankce vyplývající z porušování závazných pravidel.

Zároveň budou účastníci upozorněni na chyby a omyly při zpracování osobních údajů a problematické otázky vyplývající z aplikace nové právní úpravy. Závěrem bude účastníkům poskytnut praktický návod na implementaci GDPR do interních procesů, systémů a dokumentace firem a organizací. Celý seminář bude veden s ohledem na právní úpravu různých typů škol.

Určeno pouze pedagogům z mateřských, základních a středních škol.

GDPR pro školy

26.2.2018  Praha
09:00 – 15:00 hod.

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je pět a osm ? Součet zapište číslicemi.