Francouzština

Výuka francouzštiny v kurzech

Kurzy francouzštiny jsou nejčastěji pololetní v podzimním a jarním semestru s návazností v dalších semestrech. Nabízíme Vám její výuku především v malých kroužcích 4 - 7 studentů nebo menších , jak je to pro jazykovou výuku nejefektivnější. Každý studující se takto dostane k častému aktivními procvičení jazyka a dokonale se seznámí se všemi gramatickými jevy, procvičí výslovnost i běžnou konverzaci s lektory i ostatními studenty. To určitě oceníte a poznáte rychlé pokroky a ve Francii se neztratíte.

Přečtěte si podrobnější informace o SKUPINOVÝCH KURZECH a jejich ROZVRH na daný semestr.

Jako pokročilý se můžete do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat. Platit budete jen odpovídající část kurzu.

Samozřejmostí je i nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto výuku preferujete a nebo pokud nemůžete z různých důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o individuální výuce

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít studovat kdykoliv podle Vašich možností.

Lektoři

• České lektorky s francouzským espritem od začátečníků po konverzaci, absolventky FF UK v Praze, pro které je výuka jazyka radostí, kterou Vás nakazí a o to raději budete chodit na hodiny. Učí u nás již několik let od začátečníků po konverzaci a všichni studenti jsou s ní velmi spokojeni.
  • Na pokročilé a konverzační úrovni můžete studovat s rodilým mluvčím (mluvícím česky), samozřejmě s příslušnou odbornou kvalifikací.

Učebnice

Francouzské "Panorama", "Le nouveau sans frontiéres", české "Francouzština pro samouky" aj. a mnoha dalších vlastních výukových materiálů lektorů.

PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKY

Rádi Vás připravíme i na maturitní, mezinárodní (DELF, DALF) či státní jazykové zkoušky. Kurz francouzštiny může být zaměřen i na Vámi odborná témata (např. technická, lékařská apod.). Absolvování jednotlivých kurzů bude potvrzeno certifikáty o příslušné úrovni.

Firemní výuka francouzštiny

Je-li Vaším obchodním partnerem či klientem francouzská firma, Vaši zaměstnanci a spolupracovníci jistě ocení možnost zlepšit svou znalost francouzštiny a francouzských reálií. Firemní výuka francouzštiny může probíhat přímo na Vašem pracovišti anebo v učebnách naší jazykové školy. Výuka přímo ve Vaší firmě závisí na konkrétní domluvě s Vámi, výhodou je především ušetřený čas spojený s dopravou do učeben jazykové školy. Budete-li se učit v plně vybavených učebnách naší školy nabízíme Vám zase klid a plné soustředění pouze na výuku francouzštiny. V obou případech si ale intenzitu a časový rozvrh určíte sami, výuka může probíhat v úrovních od začátečníků až po odborně zaměřenou konverzaci vedenou rodilým mluvčím. Přečtěte si více informací o našichFIREMNÍCH KURZECH .

Pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu a kvalifikovaní vyučující nejsou v dosahu nabízíme Vám výuku francouzštiny online - na dálku. Výuka probíhá stejně jako v jazykové škole přímou komunikací s lektory, jen je prostřednictvím počítače. Přečtěte si podrobnosti o ONLINE VÝUCE Nemusíte se starat o dopravu za lektorem, nebo lektora za Vámi, stačí postit příslušný program v počítači, spojit se s lektorem a můžete začít další lekci francouzštiny.

Online výuka francouzštiny

Nemůžete pro velkou vzdálenost jezdit na jazykové kurzy do Prahy? Pusťte se do studia online. Výuka probíhá přímou komunikací s lektorem jako v jazykové škole s okamžitou zpětnou vazbou. Kurz francouzštiny po internetu lze začít v kteroukoliv dobu. Zároveň se nemusíte starat, kde bydlíte – učte se z Čech, Slovenska, Francie nebo odkudkoliv se světa. K výuce je nutné jen trvalé připojení k internetu, na počítači nainstalované volně dostupné programy, dále mikrofon, reproduktory a internetové připojení. Velkou výhodou jsou i kamery – nejsou však na Vaší straně nutností.

Přečtěte si více o tom, jak probíhá ONLINE VÝUKA. Stačí si v pohodlí domova zapnout počítač, spojit se s lektorem a jste na hodině francouzštiny.

Francie a francouzština

Řadíte se mezi četné milovníky Francie, její bohaté kultury, historie, literatury i vynikající kuchyně? Návštěva Paříže je skoro povinností, ale ať se vydáte kamkoliv, určitě se nespletete a nebudete litovat. Bretaň na západě, Provence a Azurové pobřeží, Pireneje, Alpy, málo obydlené francouzské centrální středohoří, a mnoho dalších míst, kam se budete chtít vracet. Pokud je Vaším snem naučit se či se zdokonalit v krásném a bohatém jazyce, kterým francouzština bezpochyby je, naše jazyková škola Vám pomůže splnit Vaše přání, jelikož nabízí skupinovou i individuální výuku francouzštiny.

O francouzštině

Ukázka textu

Il est arrivé une chose terrible a l’ école: Alceste a été renvoyé!
Ça s’est passé pendant la deuxieme récre du matin.
Nous étions tous la a jouer a la balle au chasseur, vous savez comment on y joue: celui qui a la balle, c’est le chasseur; alors, avec la balle il essaie de taper sur un copain et puis le copain pleure et devient chasseur a son tour.
Sempé-Goscinny - Les récrés du petit Nicolas

Francouzsky se domluvíte:

Alžír, Belgie, Francie, Francouzská Guyana, Kanada (Quebeck), Francouzská Polynesie, Lucembursko, Maroko, Monaco, Seychely, Švýcarsko, Tahiti a mnoho zemí Afriky.

Podzimní semestr 2016 začíná od 19. září, čas první hodiny naleznete ZDE.

Francouzština