Firemní školení

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
 • Termín

 • Od – do:
  Máte zájem o firemní školení, kurzy a semináře z naší nabídky? Zavolejte nám na tel. 775 19 19 11.
 • Cena *

 • Cena:

Popis kurzu Firemní školení

Máme zkušenosti s realizací programů v rámci projektů společenské odpovědnosti jako "Zdravá firma", "Výživa a zdravý životní styl", "Prevence civilizačních onemocnění", "Skupinových kurzů hubnutí", "Firemní diagnostikou složení těla spojenou se statistickým vyhodnocením výživového stavu zaměstnanců."

Všechny semináře připravujeme na míru podle potřeb a požadavků jednotlivých společností, firem a organizací, pro malé i velké skupiny.

Jsme plně mobilní a dokážeme pokrýt celou ČR.

Školíme také v anglickém jazyce.

Pro bližší informace volejte tel. 775 19 19 11 - Bc. Pavlína Dostalíková, MBA

Objednat účast na kurzu - Firemní školení
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je osm a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace