Efektivní a výkonný proces nákupu

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Karlovo nám. 325/7, Praha 2
 • Termín

 • Termín zahájení:
  1.3.2018
 • Termín ukončení:
  2.3.2018
 • Doba trvání:
  2 dny
 • Počet vyučovaných hodin:
  12
 • Cena *

 • Cena:
  9600 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  9600 Kč + 21% DPH

Popis kurzu Efektivní a výkonný proces nákupu

Úvod
Efektivní a výkonný proces nákupu závisí nejen na nákupních znalostech a dovednostech nákupců, ale také na nastavení pravidel procesu a komunikaci zainteresovaných útvarů. Přijďte se naučit, jak nastavit, využít a vykonávat optimální mix všech těchto faktorů pro splnění cílů nákupu v souladu s cíli celé firmy.

Cíle
Získat znalosti a praktické dovednosti potřebné k efektivnímu vykonávání nákupních činností a tím přispět ke zlepšení výsledků nákupního útvaru a k funkční spolupráci s ostatními útvary ve firmě.

Obsah
Nastavení a efektivní výkon nákupních činností. Kdo a jak ovlivňuje nákupní proces, jak správně nastavit spolupráci útvarů. Práce s nákupním požadavkem jako klíčovým podkladem pro nákup. Přehled metod výběru dodavatele a získání optimálních nákupních podmínek pro různé nákupní situace a kategorie položek. Elektronizace nákupu – trend k zefektivnění výkonu nákupních činností. Základy tvorby strategie nákupu a využití jejích nástrojů a metod. Vyhledávání, kvalifikace, hodnocení a efektivní komunikace s dodavateli. Ukazatele pro měření výkonnosti nákupu.

Metodika
Interaktivní výklad s diskuzí, případové studie, příklady z reálné praxe.

Určeno
Nákupčím, manažerům nákupu, manažerům dalších procesů a útvarů, ředitelům a majitelům firem.

Objednat účast na kurzu - Efektivní a výkonný proces nákupu
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a devět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace