Digitální marketing

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde
 • Lektor

 • Popis
  Michal Krutiš je hlavním lektorem kurzu Digitální marketing a školí moduly č. 1, 4, 9 a 10. 
  Je majitelem společnosti Edu online s.r.o. a působí jako freelance online marketingový poradce. Specializuje se na internet marketing, SEO, PPC advertisement a marketingovou komunikaci. V online marketingu působí již 12 let, zkušenosti získal především v největší online marketingové agentuře H1.cz s.r.o., kterou spoluvlastnil. Pracoval také jako marketingový specialista pro Homecredit, ČSOB pojišťovna, Lekarna.cz, Obchodní dům, Eximtours, Letuska, Sconto a mnoho dalších.
  Martin Henych je lektorem modulů č. 5 a 8.
  Je spoluzakladatelem internetového studia AW-dev, které obsluhuje zákazníky v oblastech vývoje webů, webových aplikací a internetového marketingu. Spolupodílel se na projektech v oblasti řízení a konzultování pro klienty z nichž mezi ty známější patří Harley Davidson® Praha, Tesla Electron Tubes, Royal Canin, Nutricare. V rámci své činnosti navrhuje a konzultuje aktivity v oblasti digitálního marketingu.
  Eliška Vyhnánková školí moduly č. 6 a 7
  Živí se jako konzultantka v oboru sociálních médií, poradkyně a lektorka školení na téma využití sociálních sítí Facebook, Twitter, LinkedIn aj. Svým klientům předává znalosti z dlouholeté praxe. Před odchodem na volnou nohu pracovala jako manažerka nových médií ve společnosti NEWTON Media, kde se mimo jiné starala o rozvoj nástrojů na monitoring sociálních sítí a školení. Pravidelně přednáší, moderuje odborné konference a publikuje nejen na internetových serverech (Marketing&Media, Strategie, TyInternety, Lupa, Mediaguru a další). Rozesílá také populární emailové aktuality ze světa sociálních médií, které mají již téměř 900 odběratelů.

  Jan Štráfelda je lektorem modulů č. 2 a 3.
  V roce 2006 založil internetové studio Adaptic a nyní ho devátým rokem řídí. Osobně se podílel na návrzích, realizaci a řízení stovek projektů. K těm známějším patří oficiální weby značek Jihlavanka, Livingstone, Jeep, Mitsubishi nebo Hyundai. Příležitostně také poskytuje konzultace online marketingu, zejména v oblasti zvyšování obchodní účinnosti webu a návratnosti internetové reklamy. O těchto činnostech také píše.

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Pujmanové 1221/4, Praha 4
Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Popis kurzu Digitální marketing

je celosvětově nejrozšířenějším akreditovaným kurzem digitálního marketingu, který vám pomůže získat tu nejlepší možnou kvalifikaci a nastartovat úspěšnou online kariéru. Certifikát, který je možné získat po úspěšném absolvování zkoušky, je uznáván na celém světě, takže je jen na vás, kde svoji kariéru zahájíte.

Učební plán kurzu je sestaven s přihlédnutím k nejnovějším trendům a nejlepší celosvětové praxi. Kurz je produktem irské společnosti Digital Marketing Institute – celosvětově uznávané autority v oboru digitálního marketingu.

Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde

Kontaktovat firmu - ICV - Institut certifikovaného vzdělávání s.r.o.

Váš email:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu. Kolik je deset a sedm ? Součet zapište číslicemi.

Dodavatel veřejného kurzu

ICV - Institut certifikovaného vzdělávání s.r.o.

Prosíme zmiňte EduCity
při kontaktování dodavatele

Adresa

Kubánské náměstí 11, 100 00 Praha 10 Vršovice

Kontakty


*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace