Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

DAŇOVÁ EVIDENCE - rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT ČR

V tomto kurzu se naučíte, jaké zásady platí pro vedení daňové evidence. Vysvětlíme Vám evidenci příjmů a evidenci výdajů, naučíme rozlišovat daňovou uznatelnost a neuznatelnost. Získáte informace o tom, co je potřeba evidovat a na co si dát pozor. Naučíte se vyplnit daňové přiznání k DPH a dani z příjmů fyzických osob.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

• Kurz je rekvalifikační, získal akreditaci MŠMT ČR
  • Absolventi obddrží Osvědčení o rekvalifikaci
  • Nezaměstnaní mohou kurz získat zdarma
  • Nabízíme možnost ukázkové hodiny zdarma

KURZ JE VHODNÝ PRO:

• Začátečníky, kteří se chtějí naučit zpracovávat daňovou evidenci
  • Účetní
  • Podnikatele
  • Všechny, kteří mají povinnost vést daňovou evidenci

CO SE  NAUČÍTE:

• Vést evidenci příjmů a výdajů
  • Rozlišovat daňovou uznatelnost a neuznatelnost
  • Vytvořit účetní uzávěrku
  • Vyplnit daňové přiznání
  • Získáte přehled o základech daňového systému

OBSAH KURZU:

Kurz se skládá ze 2 modulů:

1) Daně:

• Daňová soustava. Silniční daň. Daň z příjmů. Daň z příjmů právnických osob. Daň z příjmů fyzických osob. Daň z přidané hodnoty.

2) Daňová evidence:

• Právní úprava. Evidence příjmů a výdajů, peněžní deník. Evidence pohledávek a dluhů. Evidence dlouhodobého majetku a zásob. Mzdová evidence. Cestovní náhrady. Sociální a zdravotní pojištění. Vyměřovací  základy. Registrace, přehledy. Uzávěrkové operace. Inventarizace. Placení pojistného. Škody.

3) Kurz dále obsahuje příklady na procvičování

STUDIJNÍ MATERIÁLY:

ZÁVĚREČNÁ ZKOUŠKA:

• Probíhá formou písemného testu

KDY KURZ PROBÍHÁ:

Kurz začíná každý měsíc a je dvoutýdenní. Celkem 6 dní po 6 vyučovacích hodinách + praktický příklad k samostudiu. Výuka probíhá 2-3 dny v týdnu.

Obvykle probíhá:

• kurz dopolední: od 8:00 do 13:00 hodin nebo od 8:30 do 13:30 hodin
  • kurz odpolední: od 14:00 do 19:00 hodin nebo od 14:30 do 19:30 hodin

DOKLAD O ABSOLVOVÁNÍ:

• Osvědčení o rekvalifikaci akreditované Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy, které nahrazuje školní vzdělání a je jedním z podkladů při žádosti o vydání živnostenského listu

UČEBNY:

• Výuka probíhá v příjemných učebnách v centru Prahy (Fügnerovo náměstí 1866/5, Praha 2).
  • Naše učebny jsou snadno dostupné i pro mimopražské posluchače.

STUDIJNÍ ODDĚLENÍ:

• Studijní oddělení je k dispozici posluchačům kurzů i zájemcům o výuku každý všední den od 9:00 do 15:00 hodin. Zkušený personál Vám rád odpoví na Vaše dotazy a poradí s výběrem kurzu.
  • Tel. čísla: 775 583 697, 605 403 895. E-mailová adresa: info@sluzbyapodnikani.cz

POZNÁMKA:

• Nezaměstnaní, kteří jsou vedeni na Úřadu práce ČR, mohou tento kurz získat ZDARMA. Nevíte, jak na to? Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

PŘEČTĚTE SI, JAK KURZ HODNOTÍ JEHO ABSOLVENTI:

• "Kurz naprosto předčil má očekávání, byl velice přínosný pro praxi." J. Zídková
  • "S kurzem jsem moc spokojená, velmi mi pomohl. Lektoři uváděli mnoho příkladů z praxe." M. Stará

DAŇOVÁ EVIDENCE - rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT ČR

rekvalifikace - akreditované MŠMT (podle zákona č. 435/2004 Sb.)

22.10.2018 –  5.11.2018  Praha

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je tři a dvě ? Součet zapište číslicemi.