Dálkové studium střední školy

studium

Dálkové studium střední školy je určeno pro všechny, kteří mají zájem nabýt nové znalosti se zaměřením na zahraniční obchod, cizí jazyky a informatiku. Ukončení studia je stvrzeno složením maturitní zkoušky.

Průběh výuky dálkového studia: 2x měsíčně v sobotu 10 konzultačních hodin nebo distanční formou.

Dálkové studium naší obchodní akademie je určeno i pro studenty s nedokončenou střední školou, a to s možností vstupu do vyššího ročníku.

Obor:

• 63- 41-M Obchodní akademie
    Zaměření: Mezinárodní obchod

Zaměření: Multimediální komunikace

Délka dálkového studia: 5 let, kratší však pro studenty, kteří mají již předcházející vzdělání (např. nedokončenou střední školu nebo učiliště)

Způsob přijetí na dálkové studium naší střední školy: bez přijímacích zkoušek, podáním přihlášky.

Vyučované předměty: Ekonomika, Účetnictví, Informační technologie, Písemná a elektronická komunikace, Podnik v tržní ekonomice, Marketing, Management, Český jazyk a literatura, Anglický jazyk, Italský jazyk, Německý jazyk, Ruský jazyk, Společenské vědy, Ekologie, Hospodářský zeměpis, Matematika.

Harmonogram výuky:

• září až prosinec: výuka
  • leden: zkoušky
  • únor až květen: výuka
  • Červen: zkoušky

Znalosti nabyté ze studia střední školy, koneckonců i maturitní zkouška, jsou základem pro Váš profesní život. Proto není pro nás překvapením vidět Váš zájem o naše dálkové studium, ať už je Vám 18, nebo třeba 50 let. Těšíme se na Vás.

Dny otevřených dveří: na pobočce v Praze 9 Satalicích: so 24.5., po 20. 10., so 8. 11., st 3. 12. 2014, so 10. 1., st 11. 2., so 7. 3., st 29. 4., so 23. 5. 2015, vždy 8 - 18 nebo dle telefonicke dohody jindy.

Klíčová slova: dálkové studium, Praha, obchodní akademie, střední škola, Ekonomika, Účetnictví, Informační technologie

Dálkové studium střední školy

Praha Upřesnující informace k termínu