Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Cyber Defense Exercise for IT Professionals Generic

CDE for IT Professionals Generic se specializuje na poznání aktivních detekčních technik a ukázky kybernetických útoků v připraveném LAB prostředí. Zákazník je pozván do našeho specificky připraveného LAB prostředí, které umožňuje provedení simulace kompletních kybernetických útoků a umožňuje sledovat všechny činnosti, které při útoku realizuje útočník. Specifičnost LAB prostředí spočívá v tom, že je připraveno na provedení destruktivních útoků a také disponuje specifickými zranitelnostmi, které zaručují úspěch všech připravených ukázek útoků. Zákazník nemá v rámci simulace úkol ubránit připravenou infrastrukturu, ale je mu velice podrobně vysvětlen každý krok útočníka a na něj adekvátní reakce obranného týmu.

Toto školení pořádáme ve spolupráci se společností Corpus Solutions a.s., proběhne ve školicím centru Corpus Solutions v Praze a je určeno jen pro koncové zákazníky.

Cyber Defense Exercise for IT Professionals Generic

7.6.2017 –  8.6.2017  Praha

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a sedm ? Součet zapište číslicemi.