Cestovní náhrady pro praxi, znalost a zkušenost. Představíme Vám také možnost jak zpracovávat cestovní příkazy online

seminář

Určeno: pro pracovníky finančního oddělení

Cíl/Anotace: Našim cílem je představit Vám problematiku cestovních náhrad tak, abyste získali základní orientaci v této oblasti.  Vysvětlíme, jak využívat zákonem dané možnosti pro zahrnování cestovních náhrad do daňově uznatelných nákladů. Shrneme časté chyby a problémy, které při proplácení cestovních náhrad mohou vzniknout.

Program semináře:

• Rozsah a pravidla pro poskytování cestovních náhrad
  • Pracovněprávní souvislosti cestovních náhrad
  • Jednotlivé druhy cestovních náhrad, jejich vyúčtování a paušalizace, vazby na daně z příjmů a daň silniční
  • Praktické příklady
  • Možnosti on-line evidence

Jak se přihlásit?

Pomocí online formuláře ZDE

Pro studenty platí zvýhodněná cena počítaná jako 75% sleva z ceny tutorialu po zadání slevového kódu TSTUDENT18. Prosíme studenty, ať donesou na kurz potvrzení o studiu k nahlédnutí (stačí platný ISIC).

V ceně semináře je zahrnuto malé občerstvení.

13.6.2018  Praha
09:00 – 11:00 hod.