Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Čeština pro cizince - INTENZIVNÍ LETNÍ KURZ !!! se SLEVOU 2.000,- Kč !!!

Cílem kurzu češtiny pro cizince je vybavit účastníky kurzu znalostmi českého jazyka potřebnými pro běžné dorozumění pro studium na českých školách nebo práci v ČR a se svým okolím v běžných denních situacích.

Základní osnovy kurzu:

1. Pravopis: Výuka české abecedy. Český pravopis.

2. Gramatika: Skloňování podstatných a přídavných jmen, zájmen. Časování sloves. Využití předložek, číslovek, spojek a příslovcí. Skladba věty.

3. Výslovnost: Výslovnost písmen. Diakritika. Intonace, atd.

4. Konverzace: Běžná konverzační témata (představení, rodina, popsání své práce, tvoření otázek, …)

5. Čtení + základy písemného projevu: Čtení textů. Základy písemného projevu. Sepsání životopisu a žádosti o zaměstnání.

Skupiny jen po 8 studentech - velmi intenzivní výuka s důrazem na výuku gramatiky a konverzace.

Kurz probíhá pod záštitou Obchodní akademie Praha.

Cena kurzu: 18.000,- Kč

Sleva 2.000,- Kč na poslední dvě místa: cena jen 16.000,- Kč/os.

Čeština pro cizince - INTENZIVNÍ LETNÍ KURZ !!! se SLEVOU 2.000,- Kč !!!

rekvalifikace - realizovaná školou v rámci zapsaného oboru nebo VŠ s akreditovaným studijním programem

2.7.2018 –  29.8.2018  Praha Upřesnující informace k termínu
09:00 – 13:30 hod.

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je šest a devět ? Součet zapište číslicemi.