Bytový design

Uvažujete o stavbě, přestavbě nebo novém bytě či domě a nevíte si rady se zařízením?

Tento kurz vám pomůže zorientovat se v interiérovém designu, trendech a nabídce obchodů. Na závěr si vyzkoušíte návrh vlastního malého projektu a ujistíte se tak, že výběr zařízení je správný.

Obsah kurzu Bytový design

1. Základní designové styly

2. Barvy a jak je použít

3. Materiály v interiéru /podlahy, stěny, stropy, nábytek, textil

4. Ergonomie, kuchyně a koupelny

5. Nové trendy a jejich použití

6. Osvětlení, dekorace, floristika, propojení s venkovním prostorem

7. Historie a designéři

8. Plánování prostoru, návrh vlastního interiéru

Délka kurzu

Kurz má celkem 18 vyučovacích hodin

Cena kurzu

Cena kurzu je 2 990,- Kč s DPH.

V ceně kurzu jsou zahrnuty teplé a studené nápoje.

Lektorka kurzu

Marika Mánková

Vystudovala Textilní průmyslovou školu v Brně, absolvovala diplomové studium na soukromé škole Intermezzo obor interiérový designer v Praze, zahradní architekturu, floristiku a ráda se věnuje vlastní kreativní tvorbě. Nyní se zabývá tvorbou i realizací interiérových a zahradních návrhů, vazbami a aranžováním květin, vlastní výrobou dekorací a patchworku. Publikuje články o designu na stránkách www.mestozen.cz/bydleni/.

Invence, nekonvenční přístup, krása, sladění reality a fantazie, to vše můžete zažít na kurzech této lektorky.

www.designbymm.cz

Pokud vás zajímají další kurzy týkající se zahradní a bytové architektury, klikněte sem.

Bytový design

12.8.2016 –  14.8.2016  Praha Upřesnující informace k termínu