Bulharština

Výuka bulharštiny v kurzech

je možná v malých kroužcích - sedm studentů je maximum pro zvolený kurz. Nejobvyklejší jsou kroužky 4 - 7 studentů a často i méně 2 nebo 3 studenti Méně studentů vám dává větší šance k porozumění jazyka a procvičení konverzace s ostatními studenty a lektorkou. Výuka je tak efektivní, jste do ní stále zapojeni a snáze tím si vše osvojíte a zapamatujete. Podrobně o skupinových kurzech.

Jako pokročilý se můžete do probíhajících kurzů na odpovídající kdykoliv přidat a platit pak budete jen odpovídající část kurzu.

Samozřejmostí je i nabídka INDIVIDUÁLNÍ VÝUKY - pokud tuto výuku preferujete a nebo pokud nemůžete z různých důvodů docházet do pravidelných kurzů. Více o individuální výuce

Můžete se také přihlásit s Vašimi přáteli nebo kolegy jako UZAVŘENÝ KROUŽEK a začít tak můžete se studiem kdykoliv v domluvené intenzitě výuky.

Lektorka

Rodilá mluvčí mluvící česky, vyučující bulharštinu na univerzitě.

Učebnice

Bulharská učebnice Български език за чужденци a mnoho vlastních doplňujících studijních materiálů lektorky, které Vám pomůžou zvládnout cyrilici, výslovnost, gramatiku a především konverzační témata od těch základních až třeba po odborná témata.

Firemní výuka bulharštiny

Náleží mezi vaše firemní partnery Bulharsko nebo bulharské firmy? Nebo jste cestovní kancelář se zaměřením na stále oblíbenější Bulharsko? Výuka bulharštiny ve firmě se odvíjí podle Vašich konkrétních požadavků od začátků po odborně zaměřenou pokročilou konverzaci. Nemusíte se starat o dopravu do učebny v jazykové škole, protože lektoři rádi zajdou k vám v domluvený čas. Můžete samozřejmě využít prostředí jazykové školy a jejích patřičně vybavených učeben se zázemím. Výuka pak není rušena možnými pracovními povinnostmi. Intenzitu a čas jednotlivých lekcí lze domluvit podle Vašich potřeb. Absolvování jednotlivých kurzů bude potvrzeno certifikáty o příslušné úrovni – od začátečníků po konverzační úroveň. Podrobně o firemních kurzech

A pokud má Vaše firma sídlo mimo Prahu nabízíme Vám výuku online - na dálku. Výuka probíhá přímou komunikací s lektorkou prostřednictvím počítače. Podrobně o online výuce Nemusíte ztrácet čas cestováním do učeben, stačí na počítači zapnout příslušný program, spojit se přímo s lektorem a začít další lekci.

Online výuka bulharštiny

Jestliže nemáte možnost navštěvovat jazykové kurzy v Praze, nebo jste často na cestách a nemůžete docházet pravidelně do jazykové školy a nebo není ve Vašem dosahu lektor bulharštiny, zvolte studium online. Online internetový kurz bulharštiny můžete zahájit nejen kdykoliv, ale odkudkoliv z naší republiky i ze zahraničí. Výuka bulharštiny online je podmíněna pouze počítačem s volně dostupnými programy trvale připojeným k internetu, mikrofonem a reproduktory nebo sluchátky. Zapojit si můžete i webovou kameru, abyste lépe poznali svou lektorku. Přečtěte si podrobně o tom, jakONLINE VÝUKA probíhá.

Bulharsko a bulharština

Právě jste se vrátili z letní dovolené v Bulharsku a nedokážete si představit, že byste se tam, ať už do hor jako turisté nebo k moři, opakovaně nevraceli a přestali se o Bulharsko úplně zajímat? A přejete si umět jazyk navštívené země? Jazyková škola Mgr. Dany Čepkové v Praze, v Hybernské 22, vás ráda bulharštině naučí - stejně jako některému z dalších 35 jazyků. Kurzy mohou absolvovat začátečníci i různě pokročilí. Studovat můžete v pololetních kurzech, individuálně nebo online odkudkoliv.

O bulharštině

Bulharština je jihoslovanský jazyk, který k psaní používá cyrilici a má ze všech slovanských jazyků nejdéle psanou formu. Nejstarší bulharské prameny jsou psány hlaholicí, ale už kolem 11. století byla tato abeceda nahrazena cyrilicí, která se později modernizovala.

Ukázka textu

До месец и половина в София ще бъдат открити два нови музея - на съвременното изкуство и на творби от периода на социализма. Това съобщи при откриването на конференцията за европейските столици на културата министърът на културата Вежди Рашидов, цитиран от bTV.

Bulharsky se domluvíte v:

Bulharsku, Makedonii (makedonština je velmi podobná) a v sousedních zemích v bulharských národnostních menšinách.

Podzimní semestr 2016 začíná od 19. září, čas první hodiny naleznete ZDE.

Bulharština