Building Cisco Service Provider Next-Generation Networks 1

  • Místo konání

  • Region:
    Praha
  • Adresa:

Popis kurzu Building Cisco Service Provider Next-Generation Networks 1

Cíle kurzu

Jedná se o kurs, který je součástí Service Provider CCNA certifikace. Tento kurs poskytuje síťovým inženýrům a technikům základní znalosti a dovednosti potřebné k podpoře při provozu Service Providerských sítí. Kurz vysvětluje význam jednotlivých komponet v síti a pomůže studentům pochopit, jak tyto sítě fungují. Seznamuje s IP Next-Generation Network (IP NGN) architekturu, která pomáhá poskytovatelům služeb vybudovat moderní, škálovatelné a spolehlivé sítě. Součástí kurzu jsou i laboratorní cvičení zaměřená na získání základních dovedností potřebných pro nasazení zařízení s Cisco IOS IOS XE / a Cisco IOS XR, jejich provoz a podporu sítí poskytovatelů služeb.Po dokončení SPNGN1 kurzu bude student schopen:+ Popsat účel a funkci zařízení IP a datové sítě+ Popsat QoS, MPLS, multicast, vysokou dostupnost a VPN technologie+ Popsat a rozlišit IPv4 a IPv6 protokoly+ Popsat a konfigurovat přepínané i routované sítě+ Konfigurovat IP služeb jako NAT a DHCP+ Konfigurovat Cisco IOS, IOS XE, a IOS XR zařízenísíti

Obsah kurzu

+ Modul 1, IP Základy, obsahuje 6 lekcí, lab. a případovou studii: + Lekce 1: Definice funkce sítí + Lekce 2: Úvod do TCP / IP vrstvy a referenční model OSI + Lekce 3: Popis protokolu TCP / IP - síťová vrstva + Lekce 4: Popis protokolu TCP / IP - transportní vrstva + Lekce 5: Seznámení s bezpečnosttí v datových sítích + Lekce 6: IP adresace včetně podsítí + Lab 1-1: Ověření IP konfigurace koncového prvku + Případová studie 1-2: Konfigurace subsítí+ Modul 2, Základy sítí LAN, obsahuje 7 lekcí a lab.: + Lekce 1: Seznámení s Ethernet protokolem + Lekce 2: Připojení k síti Ethernet LAN + Lekce 3: Přepínané LAN technologie + Lekce 4: Provoz přepínače Cisco + Lekce 5: Zabezpečení přepínače + Lekce 6: Optimalizace v přepínaných sítích + Lekce 7: Odstraňování problémů v přepínaných sítích + Lab 2-1: Konfigurace přepínače Cisco+ Modul 3, Základy IP směrování, obsahuje 5 lekcí a lab.: + Lekce 1: Seznámení se směrováním + Lekce 2: Úvod do Cisco IOS XR + Lekce 3: Konfigurace základního směrování

Předpoklady

Základní znalost ovládání PC, Internetu, MS Windows.

Studijní materiály

Všichni účastníci obdrží originál studijních materiálů Cisco.
Objednat účast na kurzu - Building Cisco Service Provider Next-Generation Networks 1
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Tato objednávka se Vám přičte do klubu Educity
Pokud ještě nemáte klubovou kartu, zaregistrujte se zde a kartu Vám zašleme zdarma.
Číslo Vaší klubové karty:
  
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je sedm a čtyři ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace