Nabídka tohoto termínu kurzu již není aktuální. Podobné kurzy naleznete zde.

Budování týmu a týmová spolupráce

Pro koho je kurz přínosný?
Seminář je určený vedoucím pracovníkům, manažerům, týmlídrům, ale i pracovníkům, jež jsou součástí týmu a chtějí získat informace pro efektivní fungování pracovního týmu.

Na co se ve vzdělávacím kurzu zaměříme?
Rozjíždíte projekt a začínáte budovat nový tým, nebo chcete zpevnit vazby u pracovníků již stávajícího týmu? Kurz Vám přinese poznatky o tom, jak sestavit tým a jak ho správně vést. Seznámíte se se zákonnostmi, které je nutné si uvědomit při vytváření týmu, a se zásadami efektivní týmové práce a řešení problémů. Naučíte si vytvářen win-win vztahy uvnitř týmu, motivovat a chválit své kolegy za odvedenou práci, ale podat i konstruktivní kritiku.

Po absolvování semináře účastník obdrží OSVĚDČENÍ o účasti.

Nevyhovují Vám termíny školení? Potřebujete vyškolit více zaměstnanců? Nebo chcete přizpůsobit program vzdělávacího školení na míru, aby odpovídal potřebám Vaší organizace? Na základě Vašich požadavků připravíme školení ve firmě.

ORGANIZAČNÍ POKYNY A PROGRAM
Prezence posluchačů: 8.30 - 9.00 hod.

Program: 9.00 až 15.00 hod.

• Proces utváření týmu
  • Týmové cíle
  • Výběr členů týmu
  • Motivace
  • Řízení a vedení týmu
  • Pochvala a kritika

Budování týmu a týmová spolupráce

09:00 – 16:00 hod.

Kontaktovat dodavatele

Kontrola proti spamu. Kolik je jedna a tři ? Součet zapište číslicemi.