BOZP a PO on-line

e-kurz

Školení bezpečnosti práce a školení požární ochrany (BOZP + PO) + první pomoci

Online školení BOZP a PO se skládá ze školení bezpečnosti práce a školení požární ochrany. V rozsahu zákonných požadavků v rámci pracovnělékařských služeb nabízíme také kurz první pomoci.Školit se můžete online formou z pohodlí Vaší kanceláře či domova, díky čemuž je školení BOZP a PO časově nenáročné, ale přesto vysoce kvalitní.

Online kurz školení BOZP a PO sestavil tým odborníků. Jeho podoba je interaktivní, čímž podporuje zapamatování si velkého množství informací formou animací a obrázků.

S námi získáváte odborné garance školení BOZP a PO, kvalitní lektorskou podporu, aktualizace obsahu školení, informování v případě změn legislativy a nonstop podporu pro správu školení. KING školení to je i organizace a evidence (hlídáme termíny, vytváříme přehledy o školení atd.).

Po úspěšném absolvování obdržíte certifikát, který Vašemu zaměstnavateli slouží jako kontrola absolvovaného školení.

Vyzkoušejte naše Demoverze níže.

Obsah školení BOZP a PO

Školení BOZP a PO se zaměřuje na stručný, srozumitelný a praktický výklad, související legislativu v aktuálním znění, obrázky, animace a další interaktivní prvky, které zvyšují zajímavost témat, jež jsou občas díky pracovnímu vytížení podceňována.

Obsah školení  bezpečnosti práce a školení požární ochrany jsou založeny na legislativních požadavcích a obecných zásadách na BOZP a PO, které jsou společné pro všechna pracoviště.

Základní témata školení Bezpečnosti práce a požární ochrany

Práva a povinnosti v BOZP, prevence rizik, zásady pro obsluhu elektrických a jiných zařízení, zásady bezpečné manipulace s břemeny, ergonomické zásady, bezpečnostní značení, zakázané práce, postup při pracovním úrazu atd.

Základní témata školení Požární ochrany

Práva a povinnosti v PO, dokumentace PO, zásady požární prevence, nejčastější příčiny požárů, postup hlášení a likvidace požáru, správné použití hasicích přístrojů a jiných zařízení PO, zásady evakuace v případě požáru, požárně-bezpečnostní značení atd.

• Firemní školení BOZP a PO nabízíme pro vedoucí pracovníky, pro zaměstnance i pro cizince v angličtině.
  • Délka studia jednoho školení je individuální. Průměrně se uživatelé pohybují kolem 60 minut.
  • Obsah školení je možné dle individuálních požadavku zákazníka upravit či doplnit.

Obsah kurzu První pomoci

Kurz První pomoci obsahuje seznámení se základními postupy laické první pomoci při záchraně života a základními postupy laické pomoci při úrazech a jiných náhlých změnách zdravotního stavu. Jeho součástí jsou kromě výkladu názorné animace a interaktivní simulace reálné situace při záchraně života.

Základní témata kurzu První pomoci

Cíle a priority první pomoci, bezpečnost, linka 155, zástava krvácení, postup při zástavě oběhu, resuscitace, simulace reálné situace, pomoc při úrazech a jiných náhlých změnách zdravotního stavu.

Kurz První pomoc je k dispozici v českém a anglickém jazyce.

Délka studia kurzu je individuální. Průměrná délka absolvování kurzu je cca 45 minut.

Nepřehlédněte Ceny školení BOZP a PO

Školení BOZP a PO Vám můžeme dodat v příslušném formátu (SCORM, AICC) také do vašeho vlastního LMS(eDoceo, iTutor, Moodle, Microsoft SharePoint, Plateau nebo jakýkoliv jiný).

Cena za uživatele / rok
Počet uživatelů

Balíček - zákonná online školení

(BOZP+PO, první moc, školení řidčů)

Jednotlivý kurz
1 - 50 220,- Kč 120,- Kč
51 - 100 200,- Kč 110,- Kč
101 - 500 180,- Kč 100,- Kč
501 - 1 000 160,- Kč 90,- Kč
1 001 - 2 500 140,- Kč 80,- Kč
 více než 2 500 120,- Kč 70,- Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.

BOZP a PO on-line

120 Kč + 21% DPH