BARMANSKÝ KURZ - FREE STYLE

 • Lektor

 • Popis

  Bc. Radim JANOUŠEK

  - 2000 - 2005 Bugsy's Bar Prague - bartender & barmanager

  - classic and free style work bartender manager

   - akreditovaný lektor vzdělávání s plnou certifikací ( IES )

   - mediální odborný poradce

  - chief executive Bar high

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
 • Termín

 • Od – do:
  Pro každého účastníka: studijní materiály, originání dárek, certificate  
 • Doba trvání:
  4 dny
 • Akreditováno MŠMT:
  ano
 • Cena *

 • Cena:
  4958 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  Cena: 6 000 Kč

Popis kurzu BARMANSKÝ KURZ - FREE STYLE

Barmanský free style kurz probíhá v tréninkovém centru v Praze a je určen všem zájemcům o trendy styl barmanské práce, která je dnes za koktejlovými bary již zcela samozřejmá a proto ji stále více majitelé a provozovatelé barů a restaurantů po svých zaměstnancích vyžadují.

Obsah kurzu:

- práce za americkým typem baru
- bottle, tin, glasses a shaker Boston ve flairovém použití
- free style
s ledem
- free pouring - volné nalévání bez odměrky
- triky a moderní způsoby přípravy drinků
- servis drinků a modelové situace
- individuální flairová sestava v časovém limitu
- kolegialita a práce v tandemu
- moderní drinky - receptury
- fire show

Profil:

Absolvent tohoto kurzu ovládá working flair. Je schopen připravit na sto cocktailů ve volném stylu barmanské práce, je obeznámen s pravidly a zásadami, možnostmi využití. Ovládá singl i barový tandem, je plnohodnotným kolegou.

Po tomto kurzu budete mít vyšší šanci uplatnění na barové scéně a ti nejlepší z kurzu budou vedeni na listině čekatelů na místo koktejlového barmana.

Úspěšní absolventi získají certificate institutu Bar High a jsou zařazeni do registru IES. Mají také možnost pokračovat dále ve studiu institutu Bar High za výhodných podmínek a dle individuální dohody.
Kdykoli si mohou oficiálně zažádat o mezinárodně platné a celosvětově uznávané osvědčení o dosaženém vzdělávání - IES certificate

Objednat účast na kurzu - BARMANSKÝ KURZ - FREE STYLE
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je šest a jedna ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace