BARMANSKÝ KURZ - BARMAN

 • Lektor

 • Popis

  Bc. Radim Janoušek

  - 2000 - 2005 Bugsy's Bar Prague - bartender & barmanager

  - classic and free style work bartender manager

  - akreditovaný lektor vzdělávání s plnou certifikací ( IES )

  - mediální odborný poradce

  - chief executive Bar High

 • Místo konání

 • Region:
  Praha
 • Adresa:
  Barový institut – Bar High
 • Termín

 • Od – do:
  V ceně kurzovného je vždy zahrnuto vše, včetně 21% DPH, studijních materiálů a podkladů ke kurzu a výuce, psacích potřeb, práce lektora(ů), spotřeby surovin, režijních nákladů, pitného režimu, zkoušek a certifikátu v anglickém jazyce s mezinárodní platností.
 • Doba trvání:
  2 dny
 • Cena *

 • Cena:
  4008 Kč + 21% DPH
 • Popis ceny:
  4008 Kč + 21% DPH, 4850

Popis kurzu BARMANSKÝ KURZ - BARMAN

Základní barmanský kurz je určen všem zájemcům o první krůčky v barmanském oboru. Studentům škol, zaměstnancům v gastro oborech i jiných činnostech, ale i nadšencům a hobíkům, kteří si chtějí barmanskou prací a cocktailem zpříjemnit život a dozvědět se vše potřebné.
Pro každého účastníka jsou připraveny studijní materiály 
a originální dárek.

Abychom se mohli postavit za vysněný metr mahagonu barového pultu, podat si ruku před začátkem směny s kolegou, popřát mu pěkný večer a přivítat své první hosty, musíme se tomu nejprve naučit, dobře vše rozpoznat a do určité míry se do tohoto ušlechtilého oboru i trochu zamilovat. Zaměříme se tedy hlavně na zbožíznalectví, suroviny, receptury, práci za barem, míchání drinků a jejich degustaci, která nám v průběhu týdne bude dobrým měřítkem kvality.

Den po dni si vysvětlíme vše potřebné související s barovou prací, komunikací, etiketou ...

Na počátku všeho stojí myšlenka, odvaha a trochu toho pověstného štěstí, dnes mluvíme o historii.

Bary a barmani takovou historii mají a i na ní přijde řada v průběhu přednášek. Jestli chcete například se sklenkou v ruce vzdát hold slovu cocktail, učiňte tak vždy 13. května a vězte, že právě 13. května roku 2006 tomu bylo na den přesně 200 let, kdy byl poprvé definován v americkém periodiku tento věhlasný pojem - cocktail.

Obsah kurzu:

základy barmanství 
barové pomůcky, sklo, inventář, led 
práce a chování za barem - pravidla, zásady
- úloha a povinnosti barmana
- zbožíznalectví - výroba a použití
- receptury - barové portfolio
- práce s alkoholem - odpovědost
- metodologie a příprava cocktailů a drinků
- samostatná práce za barem - drinkologie, mixibilita
- zdobení, přízdoby a servis 

- obsluha hosta - nabídka, komunikace 
- vystupování , chování - etiketa a barová etika

Metody:

- výklad, přednášky
- zpětná vazba lektora a skupiny
- modelové situace, nácviky, ukázky, diskuze

Profil certifikovaného barmana:

Absolvent základního barmanského kurzu splňuje požadavky na pracovní místo barmana. Je schopen připravit samostatně desítky cocktailů a drinků, zná jejich zajímavosti, výrobní postupy, zdobení a servis. Orientuje se v práci za barem a v rozličném spektru produktů a zbožíznalectví. Ovládá základy a zákony barmanské práce, možnosti, alternativy, a to vše se zaměřením na profesionální přístup a etiketu.

Intenzivní barmanský kurz je zakončen prověřením znalostí a předáním prestižního mezinárodního certifikátu Barového institutu. Certifikát je v anglickém jazyce, respektovaný a uznávaný po celém světě.

Objednat účast na kurzu - BARMANSKÝ KURZ - BARMAN
Máte-li dotaz kontaktujte dodavatele kurzu.
Jméno:
Společnost:
Pozice ve firmě:
Text:
E-mail:
Telefon:
Ulice:
Město:
IČ:
PSČ:
DIČ:
Kontrola proti spamu. Kolik je čtyři a devět ? Součet zapište číslicemi.

Vyplněním formuláře poskytuji správci webu společnosti IVITERA a.s., Kafkova 16, 160 00 Praha, souhlas se zpracováním svých osobních údajů v nezbytném rozsahu za účelem zaslání vyžádané informace o nabídce vzdělávacích akcí společností IVITERA a.s. a pro zpřístupnění těchto údajů k zaslání vyžádané informace vhodným vzdělávacím společnostem. To vše v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Souhlas poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou. Zároveň prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Souhlas může být kdykoli odvolán.

Správce prohlašuje, že bude zpracovávat údaje v souladu s platnou právní úpravou a pouze k účelům, ke kterým mu byl poskytnut souhlas.

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami

*Objednávka kurzu či žádost o více informací je zaslána přímo dodavateli vzdělávání. Ceny kurzů bez slev na EduCity jsou stejné jako u dodavatelů. Uplatnění slev u LAST MINUTE a Akčních kurzů pouze při objednání přes EduCity.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace